fbpx

Subscribe the newsletter to win a prize!

Iepazīsimies

Iepazīsimies

„PakMarkas“ šodien

Esam viens no produktu marķēšanas, inženierpakošanas un ražošanas automatizācijas risinājumu līderiem Baltijas valstīs.

Galvenā ražošanas bāze izvietota Lietuvā, Viļņas tuvumā. Mums ir filiāles Latvijā un Vācijā. Sadarbojamies ar vairāk nekā 1 000 ražošanas uzņēmumiem Lietuvā, Eiropā un aiz tās robežām.

Ilgajos uzņēmuma darbības gados ieviesām jaunākās tehnoloģijas, sapulcinājām kvalificētu speciālistu komandu. Tas viss nodrošina pakalpojumu sniegšanas precizitāti un ātrumu, dabu saudzējošu ražošanu un augstu pakalpojumu kvalitāti.

Mūsu vēsture

„PakMarkas“ 1994. g. dibināja divi inženierzinātņu studenti. Viens no pirmajiem produktiem, kas uzjundīja Lietuvas tirgu, bija pārtikas plēve maizes pakošanai.

Vēlāk radās arī etiķetes. Grūti iztēloties, ka pirmā etiķešu drukāšanas mašīna varēja ietilpt uz rakstāmgalda. Šodien esam drukāšanas uz etiķetēm sabiedrība, kurai ir ilgākā pieredze visā reģionā. Divi citi stabili uzņēmumu turoši pīlāri – inženierrisinājumi un tirdzniecība ar pārnesumkārbām un automatizācijas elementiem.

Dzīvīgais sauklis „Noķeriet vēju – iepakosim!”, pirms divdesmit gadiem dzimis sabiedrības iekšienē, līdz šim lieliski atbilst tās garam: lai cik negaidīta būtu vēlēšanās, risinājums tai tiks atrasts.

Kāpēc mēs esam

„PakMarkas” misija – sniegt profesionālus marķēšanas, pakošanas un automatizācijas risinājumus.

„PakMarkas“ vīzija – nodrošināta kvalitāte un ilggadīgā sadarbība, inovāciju piedāvājumi.

Vērtības:

  • uzmanīga attieksme pret klientu,
  • pastāvīga pilnveidošanās un kompetence,
  • komandas darbs,
  • cieņa pret darbiniekiem un biznesa partneriem,
  • griba būt pirmajiem.

Pateicamies,

Jūsu aptauja izsūtīta