fbpx

Standarti

heading

Standarts ISO 9001

Lejupielādēt ISO 9001 : 2015

Kvalitāte – mūsu prioritāte.

Katrs uzņēmuma darbinieks ir atbildīgs par kvalitātes politikas īstenošanu.

Mēs zinām, ka veiksmīgas darbības pamats – veicamo darbu kvalitātes nodrošināšana, pastāvīga darba procesa uzlabošana un pastāvīga pilnveidošana.

Standarts ISO 14001

Lejupielādēt ISO 14001 : 2015

Mums rūp apkārtējās vides saglabāšana. Kopš pašas uzņēmuma dibināšanas tiecamies veikt izejvielas un resursus taupošu ražošanu, nodrošināt pienācīgu atkritumu likvidēšanu, pastāvīgu produkta kvalitāti.

Pievēršam daudz uzmanības izmantotajiem materiāliem, lai tos vēlāk būtu iespējams pārstrādāt. Vides aizsardzības vadības sistēma palīdz identificēt un kontrolēt reālo un potenciālo ietekmi uz vidi, kuru var radīt „PakMarkas“ darbība, produkti vai pakalpojumi.

BRC standarts

Lejupielādēt BRC sertifikāts_2021-2022

Tas ir paku un pakošanas materiālu standarts (angļu British Retail Consortium), kas nodrošina, ka uzņēmumā ražotās etiķetes, pakas atbilst augstākajām kvalitātes un ražošanas higiēnas prasībām.

Standarts apraksta noteikumus, kuri jāievēro ražotājiem, kas piegādā produktus, kas var tieši saskarties ar pārtiku.

FSC standarts

Lejupielādēt FSC ražošanas ķēdes standarts (FSC®C133563)

Ieviešot starptautisko FSC® (angl. Forest Stewardship Council) ražošanas ķēdes standartu, varam labāk apmierināt klientu vajadzības – etiķetes drukājam uz FSC sertificēta papīra.

FSC standarts piešķir ražotājiem un produktu lietotājiem garantiju, ka sertificēta izejviela ir ražota no koksnes, kas iegūta no meža, kurā tiek uzturēts ekoloģiskais līdzsvars, stādot kokus.

DPG sertifikāts

Lejupielādēt PDF failu DPG certificate

Esam viens no nedaudziem uzņēmumiem Eiropas Savienībā, kuriem ir tiesības drukāt etiķetes ar DPG depozīta zīmi Vācijas dzērienu tirgum.

Lai nodrošinātu DPG zīmes drošību, esam apņēmušies izmantot speciālas tehnoloģijas un krāsas un ievērot stingras prasības.

Pateicamies,

Jūsu aptauja izsūtīta

PakMarkas

Šī vietne izmanto sīkfailus. Lūdzu, izlasiet to lietošanas kārtību un sniedziet savu piekrišanu.

Plašāka informācija par sīkfailiem un to lietošanu