Etiķetes, kas maina krāsu jūsu acu priekšā

2021 04 26

KĀ RADĪT ETIĶETES, KAS MAINA KRĀSU?

Šim nolūkam drukāšanas procesā mēs izmantojam termohromisko krāsu. Krāsa piešķir jūsu etiķetei pilnīgi jaunu tēlu. Izmantojiet to, lai iekļautu elementus, kas maina krāsu, jūsu iepakojumā un radītu interaktīvu produktu etiķeti.

KĀ ŠĪ TEHNOLOĢIJA DARBOJAS?

Termohromiskās krāsas ir īpaši pigmenti, kas ir sensitīvi pret temperatūru. Tie maina krāsu atbilstoši temperatūras izmaiņām uz virsmas, uz kuras tie uzkrāsoti. Krāsa sākotnēji var būt caurspīdīga un iegūt toni, pieaugot vai samazinoties temperatūrai, vai arī mainīties var dažādas krāsas. Pieejams plašs krāsu klāsts, no kurām izvēlēties

KĀ IZMANTOJAMA ETIĶETE, KAS MAINA KRĀSU?

Īslaicīgas krāsas izmaiņas var izmantot dažādos veidos. Piemēram, krāsu var izmantot kā indikatoru, ka pārtika vai dzērieni ir drošā temperatūrā. Tāpat tā var informēt patērētājus par to, kad produkts ir sasniedzis patēriņam atbilstošu temperatūru. Tas var būt efektīvs mārketinga rīks, kas patērētājam rada interaktīvu pieredzi.

Viena no populārākajām šīs krāsas tehnoloģijas izmantošanas jomām ir dzērienu nozare. Piemēram, alus pudeļu etiķetes iespējams izdrukāt ar termohromisko krāsu, lai etiķetes krāsa mainās, kad alus paliek aukstāks.

Alus darītava Kalnapilis ir izstrādājusi termohromisko etiķešu dizainu, kas informē patērētāju par to, kad produkts ir sasniedzis noteiktu temperatūru, piemēram, atdzisis. Etiķetes dizains iekļauj sniegpārsliņu, kas izdrukāta ar caurspīdīgu termohromisku krāsu. Kad alus atdziest, sniegpārsliņas krāsa mainās uz zilu.

Termohromisko krāsu var izmantot kā efektīvu mārketinga rīku, lai vizuāli norādītu uz produkta temperatūru vai vienkārši komunicētu ar patērētāju, izmantojot produkta iepakojumu.