Hologrāfiskās etiķetes – etiķetes ar “kustīgiem” rakstiem un īpaši spilgtas

2021 07 14

Tirgus tendences preču ražotājiem arvien biežāk liek meklēt veidus, kā izcelties. Ja vēlamies tikt pamanīti, mums ir jāieinteresē pircējs. Lakas, reljefs, dizaini, krāsas. Kā vēl?  Šoreiz parunāsim par hologrāfiskajām etiķetēm, kuru radītās greznās mirdzēšanas dēļ vitrīnā esošā prece acumirklī izceļas citu vidū.

Kas ir hologrāfiskās etiķetes?

Lai uz etiķetes radītu hologrāfisko efektu, tiek izmantota speciāla tehnoloģija, t.i., lai varētu uzklāt krāsu, pie materiāla vienmērīgi tiek piespiesta speciāla plēvīte. Pēc kāda laika plēvīte tiek noplēsta, radot varavīksnes efektu. Pateicoties šim efektam, jūsu dizains mirdz. Turklāt tādā veidā tās tiek aizsargātas no skrāpējumiem, ūdens, tiek saglabāts arī to sākotnējais izskats. Šīs etiķetes nav nepieciešams laminēt.
Ir vairākas tehnoloģijas, taču mēs izmantojam tirgū stabilāko. Tā, iegūstot hologrāfisko efektu, mums sniedz iespēju atkārtoti izmantot izejvielas.

Holografinės etiketės 3D

Hologrāfisko etiķešu priekšrocības:

  • piemērotas lipināmām un pārvelkamām etiķetēm, kā arī elastīgiem iepakojumiem;
  • iespējams panākt dažādus 3D hologrāfiskos efektus dažādiem dizainiem;
  • izmantojot šo tehnoloģiju, iespējama pilnā un daļējā dizaina hologramma;
  • bagātina produkta vizuālo tēlu un piešķir tam autentiskumu;
  • tiek izmantotas pārstrādājamas izejvielas;
  • izmantojamās izejvielas tiek atkārtoti izmantotas. Ņemot vērā to, ka mēs atkārtoti izmantojam izejvielas, mūsu ražošana nav ierobežota ar tirāžu daudzumu, t.i., ja jūsu vajadzības negaidīti pieaugtu, mēs, atkārtoti izmantojot izejvielas, varam saražot vairāk. Tas neietekmē paša efekta kvalitāti;
  • izmantojot šo tehnoloģiju, jūsu etiķete vai iepakojums netiek laminēts ar jebkāda veida papildu plēvīti vai foliju, tādēļ šis process neietekmē etiķetes vai iepakojuma pārstrādes procesu;
  • mūsu izmantotā UV un EB (angļu electron beam) spiede ir daudz izturīgāka attiecībā uz ražošanas procesa laikā izdalītā CO2 daudzumu (salīdzinot ar spirta vai ūdens bāzes krāsām).

 

 

Hologrāfiskās etiķetes, pateicoties vienam ļoti vienkāršam iemeslam, produktu dekorēšanas jomā kļūst arvien populārākas – mirdzošais materiāls piešķir pilnīgi jaunu vizuālo iespaidu pārtikas, dzērienu, kosmētikas, autoķīmijas, sadzīves kopšanas un citiem produktiem.
Vairāk par populārākajiem mūsdienu etiķešu dekorēšanas veidiem aicinām uzzināt sagatavotajā rakstā “Etiķešu dekorēšanas iespējas”.
Ja ieinteresēja, sazinieties ar mums – veltīsim laiku, lai izprastu Jūsu vajadzības un atlasītu labāko dekorēšanas risinājumu Jūsu produktam.