„PakMarkas“ samontēts jubilejas – četrtūkstošais reduktors

2022 08 03

Esam vienīgais oficiālais itāļu kompānijas „Motovario“ sertificētais reduktoru montāžas centrs Baltijas valstīs. Tas nozīmē, ka savās telpās varam montēt visu tipu reduktorus. Samontēto reduktoru daudzums jūlijā sasniedza jubilejas skaitli – 4000.

„Redzam, ka mūsu investīcijas un mērķtiecīgais darbs ir attaisnojies. Novērojam, ka Lietuvas, Latvijas un Igaunijas rūpniecības uzņēmumi mums arvien vairāk uzticas, jo sniedzam šo montāžas pakalpojumu. Mūsu klienti jūtas drošāk, jo reduktorus var iegādāties 24 stundu laikā no pasūtījuma iesniegšanas. Tas ir īpaši svarīgi, ja nepieciešams nodrošināt nepārtrauktu ražošanas procesu,” atzīst Eimants Daunors [Eimantas Daunoras], Automatizācijas daļas vadītājs.

Motovario reduktoriaiMontējamo reduktoru klāsts katru gadu arvien vairāk tiek paplašināts. Ieguvuši lielāku pieredzi, arvien biežāk montējam arī citu firmu, ne tikai „Motovario“ reduktorus.

Kā norāda E. Daunors, uzņēmums jau ne reizi vien ir izlīdzējis saviem klientiem, kad negaidīti sabojājies reduktors un visu ražošanas procesu nācies apturēt. „Kamēr klients pie mums atbrauc, mēs paspējam samontēt reduktoru un pārbaudīt tā darbību. Tādējādi uzņēmums var izvairīties no iekārtu bojājumu izraisītas dīkstāves ražošanā,” stāsta E.Daunors.

Esam investējuši montāžas centra aprīkojumā apmēram 50 tūkstošus eiro, tagad atvēlam līdzekļus darbinieku mācībām, papildu iekārtu iegādei. Tās ir salīdzinoši nelielas investīcijas, taču tās ir nepieciešamas, lai nodrošinātu montāžas ātrumu un kvalitāti. Reduktoru montāžas pakalpojums ir aktuāls visiem rūpniecības uzņēmumiem: gan pārtikas un dzērienu, gan ķīmijas, farmācijas un kokapstrādes kompānijām – visur, kur notiek nepārtraukta iekārtu ekspluatācija..

„PakMarkas“ reduktoru montāža notiek saskaņā ar visām prasībām, kuras ir noteicis viens no šajā jomā vadošajiem ražotājiem „Motovario“. Uzņēmumā tiek veikti detalizēti auditi, novērojot, kā mūsu speciālisti organizē reduktoru montāžas procesu.

Motovario reduktoriai

Itāļu kompānija „Motovario“ darbojas jau gandrīz 50 gadus un ir viena no pasaulē vadošajām reduktoru ražotājām. Kompānijas pārstāvniecības ir izveidotas vairāk nekā desmit pasaules valstīs. 2013.gada 5.aprīlī „PakMarkas“ saņēma kvalificētā „Motovario“ reduktoru montāžas centra sertifikātu.

Mūsu noliktavā vienmēr ir plašs gliemežu tipa reduktoru sortiments un visi to piederumi, kā arī visas spirālveida reduktoru, paralēlo asu zobratu un konisko zobratu reduktoru komplektējošās detaļas, kas nepieciešamas reduktoru ātrai montāžai atbilstoši klienta vajadzībām. Tādēļ varam 24 stundu laikā samontēt un piegādāt jūsu vajadzībām atbilstošu reduktoru. Varam pasūtīt arī retāk sastopamus reduktorus, piem., piedāvājumā ir rūpnieciskie reduktori, planetārie reduktori, uz vārpstas montējamie reduktori, leņķa reduktori un citi.

Ar visu „PakMarkas“ automātikas komponentu sortimentu varat iepazīties, lejuplādējot Mehānisko piedziņu un automatizācijas elementu digitālo katalogu PDF formātā.