Lāzerprinteris Markem Imaje SmartLase C600

Marķēšanas lāzeriekārtas garantē stabilu ražošanas darbu bez nekādiem ekspluatācijas materiāliem. Pateicoties mūsdienīgiem inženiertehniskajiem risinājumiem, šie printeri darbojas lielā ātrumā un palielina jūsu ražošanas efektivitāti.

Rūpnieciskais lāzerprinteris SmartLase C600

Šis ir modernākais Markem-Imaje CO2 lāzerprinteris, kas nodrošina augstas kvalitātes marķēšanu uz PET pudelēm, stikla, etiķetēm, elastīgām plēvēm, papīra/kartona, metāla un daudzām citām virsmām. Printeris ir pielāgots darbam ar vissarežģītākajām augstas veiktspējas iepakošanas līnijām.

SmartLase C600 printera galvenās priekšrocības

  • Augstas izšķirtspējas neizdzēšams marķējums.
  • Uzlabota intuitīvā lietotāja saskarne nodrošina vienkāršu integrāciju un pārvaldību (līdz 20 % efektīvāks operatora darbs).
  • C600 ieviestas rūpnieciskās 4.0 tehnoloģijas.
  • Drukas modulis ar 60 W jaudu.
  • Nav papildu izmaksu par ekspluatācijas materiāliem vai ārējo dzesēšanu.
  • Ilgtspējīga marķēšanas iekārta, kam nav nepieciešama apkope.

Vairāk noderīgas informācijas:

SmartLase C600 printera īpašības
SmartLase C600 printera pielāgošana

Lāzerprinteru pasūtīšana

Lai saņemtu konsultāciju, sazinieties ar mūsu speciālistu pa tālruni +371 261 25367 vai e-pastu igors.v@pakmarkas.lv. Mūsu speciālisti sniegs visu nepieciešamo informāciju, atbildēs uz jūsu jautājumiem un palīdzēs pieņemt pareizāko lēmumu.

Markem-Imaje ir uzticams rūpniecisko marķēšanas iekārtu ražotājs, kas pieder pasaules mēroga grupai Dover Corporation. Uzņēmums piedāvā visplašāko klāstu produktu un iepakojuma marķēšanas jomā. Mēs esam vienīgais oficiālais ražotāja Markem Imaje pārstāvis Lietuvā un Latvijā.