Lāzerprinteris Markem Imaje SmartLase 350

SmartLase C150/350 lāzerprinteri ir paredzēti augstas kvalitātes neizdzēšamai marķēšanai.

Printeru kodēšanas un marķēšanas risinājumus viegli var pielāgot vidējas un augstas veiktspējas ražošanas līnijās – līdz 150 000 iepakojuma vienību stundā.

Īpaši izstrādāta tehnoloģija Intelli Arc nodrošina marķēšanas precizitāti, simbolu, kodu, tekstu spilgtumu, marķējot produktus uz dažādiem materiāliem un iepakojuma.

Lāzerprinteri plaši tiek izmantoti pārtikas, konditorejas izstrādājumu, piena produktu, dzērienu, kosmētikas, farmācijas un citās rūpniecības nozarēs.

SmartLase C printeru galvenās priekšrocības

  • SmartLase C sērija var piedāvāt pareizo marķēšanas risinājumu ikvienai rūpniecības nozarei neatkarīgi no izmēra, produktivitātes un izstrādājuma.
  • CO2 lāzermarķēšanas tehnoloģija ir piemērota plēvēm, laminātiem, PET pudelēm, krāsainajam papīram un metāla vāciņiem.
  • Augstas izšķirtspējas druka laika gaitā neizzūd un neizbalē. Tas arī nodrošina izsekojamību visā produkta dzīvesciklā un novērš viltošanu.
  • Printeris ir pielāgots darbam ar vissarežģītākajām augstas veiktspējas iepakošanas līnijām.
  • Nav papildu izmaksu par ekspluatācijas materiāliem vai ārējo dzesēšanu.
  • Ilgtspējīga marķēšanas iekārta, kam nav nepieciešama apkope.

Vai nepieciešama palīdzība printera izvēlē?

Sazinieties ar mums pa tālruni +371 261 25367 vai e-pastu igors.v@pakmarkas.lv. Mūsu speciālisti sniegs visu nepieciešamo informāciju, atbildēs uz jūsu jautājumiem un palīdzēs pieņemt pareizāko lēmumu.

Markem-Imaje ir uzticams rūpniecisko marķēšanas iekārtu ražotājs, kas pieder pasaules mēroga grupai Dover Corporation. Uzņēmums piedāvā visplašāko klāstu produktu un iepakojuma marķēšanas jomā. Mēs esam vienīgais oficiālais ražotāja Markem Imaje pārstāvis Lietuvā un Latvijā.