Jauna tendence līmējošo etiķešu tirgū

2023 04 04

Vai jau esat dzirdējuši par jaunu un arvien populārāku tendenci – ierobežota izlaiduma un atšķirīga dizaina līmējošajām etiķetēm uz skārdenēm? To īpaši iecienījuši “craft” alus brūvētāji, taču savas iespējas šeit saredz arī dažādu citu dzērienu ražotāji.

Daudzi uzņēmumi tagad pāriet no stikla pudelēm uz skārdenēm, tādējādi cenšoties samazināt oglekļa pēdas nospiedumu. Skārdenes ir vieglāk pārstrādājamas un ātrāk atgriežamas otrreizējā ciklā.

Taču pāriešana uz skārdenēm var būt sarežģīta lielo izmaksu dēļ, ja uz skārdenēm lieto tiešo druku. Mazākiem uzņēmumiem tas neļauj eksperimentēt ar tirgū laižamā sortimenta apmēru, īpaši ja ir vēlme uzsvērt sava produkta individualitāti un to izcelt starp citām precēm veikalu plauktos.

Skaitmeninės etiketės mažais tiražais

Šādā situācijā mēs varam palīdzēt, līmējošās etiķetes nodrukājot ar digitālo druku. Mūsu rīcībā esošo drukas un etiķešu apdares iekārtu iespējas ļauj izgatavot dažāda dizaina etiķetes: sākot no pavisam vienkāršām un rotaļīgām līdz pat grezna dizaina etiķetēm. Tas palīdz dzērienu ražotājiem sasniegt augstu autentiskuma līmeni.

Varam izgatavot 100 gab. un vairāk.

Skārdeņu etiķetēm izmantojam standarta, vīna papīru, polietilēna, polipropilēna (PP) materiālus ar stipru, ūdensizturīgu līmi. Polipropilēns var būt caurspīdīgs, balts vai metāliskā (sudraba) krāsā.

Gribat piešķirt saviem produktiem individualitāti? Sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim to īstenot – uz skārdenēm un cita veida taras.

Sadarbojoties ar mums Jūs iegūstat:

  • elastīgus pasūtījumu apmērus (no 100 gab.) un Jums vairs nevajadzēs krāt pārpalikumus;
  • sertificētu materiālu izvēli;
  • mitrumam noturīgu materiālu un laminātu izvēli;
  • mainīga teksta iespēju;
  • ātru pasūtījuma izpildes laiku;
  • augstas izšķirtspējas un krāsu druku;
  • individuālu formu un izmēru druku;
  • plašu etiķešu apdares izvēli (folijspiede, laminēšana, fleksodruka ar laku, sietspiede, reljefspiede).

Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas, zvaniet +371 6 718 5927 vai rakstiet uz e-pastu info@pakmarkas.lv.