Modernas etiķetes uz vecā tradicionālā stikla iepakojuma

2022 03 30

Vēl viens stāsts par mūsu ciešo sadarbību ar vācu jaunuzņēmumu “Gin 42”, kas izstrādājis bezalkoholiskā džina alternatīvu.

Tas ir stāsts par to, kā tradīcijas gudri tiek apvienotas ar mūsdienīgumu – pudeles, kas nāk no senām tradīcijām bagātas Vācijas stikla rūpnīcas, tiek marķētas ar inovatīvām uzlīmējamām etiķetēm. Dzērienu katrā numurētajā pudelē iepilda ar rokām.

Šo etiķešu izgatavošanai izmantojām vīna papīra materiālu ar reljefainu virsmu (viļņojumu). Cipari, kas, izmantojot sietspiedes tehnoloģiju, pārklāti ar laku, piesaista ar savu tekstūru, un karstās štancēšanas rezultātā iegūtais metalizētais spīdums rada augstākas klases produkta tēlu. Šāds organisks produkta dizains un smalki grezns etiķešu noformējums tiek radīts, lai pēc iespējas vairāk pievērstu pircēja uzmanību šīm plauktā esošajām precēm.

 

Mums ir plašs dekoratīvo papīru, caurspīdīgu plēvju un citu materiālu klāsts premium zīmolu etiķešu dekorēšanai. Pēcdrukas etiķešu apdarei izmantojam metāla zelta un sudraba krāsas foliju, matētas un glancētas lakas, gaismu atstarojošas interferences lakas, kā arī lakas, kas etiķešu virsmai piešķir maigumu (Soft Touch) vai raupjumu (Sand Touch), hologrāfiskus un citus efektus. Par to vairāk stāstījām rakstā “Etiķešu dekorēšanas iespējas”.

“Pakmark” izmantotās jaunākās tehnoloģijas ir lieliski piemērotas kosmētikas, dzērienu, autoķīmijas un citās jomās ražotu izstrādājumu dekorēšanai. Mums ir, ko piedāvāt, gan lielajiem ražotājiem, gan jaunuzņēmumiem.

Uzziniet vairāk par mūsu piedāvātajām etiķešu drukas iespējām.