DPG etiķetes

Esam viens no nedaudzajiem uzņēmumiem Eiropas Savienībā, kam ir tiesības drukāt uzlīmes ar DPG depozīta zīmi Vācijas dzērienu tirgum.

Lai nodrošinātu DPG etiķetes drošību, mums ir pienākums izmantot īpašas tehnoloģijas un ievērot stingras prasības. Kā DPG sertificētam uzņēmumam „Pakmarkas” ir tiesības iegādāties DPG krāsas no DPG krāsu ražotājiem un izmantot ierīci, kas nepieciešama, lai pārbaudītu depozīta zīmes drukas kvalitāti.

Ko nozīmē DPG zīme?

Lai izpildītu dzērienu rūpniecības taras atpakaļ atdošanas sistēmas prasības, 2005. gadā pēc Vācijas tirdzniecības asociācijas un dzērienu rūpniecības iniciatīvas tika dibināts DPG (vācu val. Deutsche Pfandsystem GmbH), – izveidota taras atpakaļ atdošanas sistēma. Šim nolūkam ir izstrādāts vienots iepakojuma marķēšanas standarts, kas ļauj automātiski nolasīt dzērienu vienreizējās lietošanas iepakojumu, to savākt sistēmā, kā arī atvieglo obligātās drošības naudas saņemšanu.

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 671 85927 vai e-pastu info@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.

Vai meklējat citu unikālu risinājumu? Meklējiet kategorijā: Līmējamās etiķetes