Nomazgājamas etiķetes

Nomazgājamās etiķetes (angļu val. wash-off) ir caurspīdīgas, līmējošas etiķetes, kas ir piemērotas visa veida atpakaļ atdodamajai stikla tarai (alus, bezalkoholiskie dzērieni utt.).

Nomazgājamo etiķešu priekšrocības:

  • Uzmanību piesaistošs, ekskluzīvs dizains

Svarīgs etiķešu elements – skaidrība. Dizainu var izstrādāt tā, lai teksts parādītos tieši uz pudeles, un etiķetes malas tiktu gudri paslēptas.

  • Viegli nomazgājamas

Izmantojot 1 % līdz 2 % sodas šķīdumu, etiķetes līmi var viegli noskalot no pudelēm 65o C līdz 80o C temperatūrā. Nav svarīgi, cik ilgi (mēnesi vai gadu) etiķete ir bijusi pielīmēta – līmes izturība pret nomazgāšanos saglabājas ilgi.

  • Izturīgas

Nomazgājamās etiķetes ir svarīgi līmēt uz sausām pudelēm. Uzreiz pēc uzlīmēšanas tās kļūst izturīgas pret istabas temperatūras ūdeni un norasošanu, UV gaismu un temperatūras svārstībām.

  • Piemērotas lietošanai normālos mazgāšanas apstākļos

Wash-off etiķetes nepiesārņo mazgāšanas mašīnas. Tās nemēdz stipri sagriezties vai sarauties. Pēc testēšanas tika novērots, ka, KRONES tipa mazgāšanas ierīcē nomazgājot 20 000 pudeles, tikai uz 10 pudelēm bija saglabājušās nenomazgātas etiķetes. Pārējās tika veiksmīgi atdalītas.

  • Videi draudzīgas

Pēc mazgāšanas līme un krāsa paliek uz etiķetes, tādējādi mazgāšanai izmantotais ūdens netiek piesārņots.

Papildus caurspīdīgajām, līmējošajām wash-off etiķetēm mēs izgatavojam arī matētu, spīdīgu papīru no polipropilēna ar nomazgājamu līmi, ko izmanto, lai marķētu atpakaļ atdodamo taru.

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 671 85927 vai e-pastu info@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.

Bez caurspīdīgām līmējamām wash-off etiķetēm izgatavojam arī matētas, glancētas papīra etiķetes, kas izgatavotas no polipropilēna ar nomazgājamu līmi, ko izmanto atgriežamās taras marķēšanai. Mēs piedāvājam dažādas izvēles iespējas: Līmējamās etiķetes