Antibakteriālās etiketes

Antibakteriālo laku uzklāj uz:

ANTIBAKTERIĀLĀM ETIĶETĒM
ANTIBAKTERIĀLA IEPAKOJUMA

Kādēļ šī laka ir īpaša
Antibakteriāla laka aizsargā iepakojuma un etiķešu virsmu no dažādiem vīrusiem un baktērijām, kas viegli izdzīvo uz parasta iepakojuma.

Lakas uzticamība un drošums
Mēs saņemam antibakteriālo laku tieši no izstrādātājiem, testētājiem un ražotājiem. Tās iedarbība ir klīniski pārbaudīta: laka neapdraud veselību un nerada papildu vai kairinošus aromātus. Likvidē 99,99 % vīrusu, baktēriju, sēnīšu un sporu. Lakai ir atjaunojama dezinfekcijas līdzekļa iedarbība, un tās ražošanā netiek izmantotas nanodaļiņas vai toksiski biocīdi. Šai antibakteriālajai lakai ir sertifikāts par atbilstību ISO standartam 22196.

ANTIBAKTERIĀLĀS LAKAS DARBĪBAS PRINCIPS

  • Antibakteriālā laka, ko izmanto iepakojuma un etiķešu pārklāšanai, ir izstrādāta higiēnas pamatprasību nodrošināšanai un sniedz drošības sajūtu. Šī laka dod jums iespēju ilgtermiņā pasargāt sevi, savus darbiniekus, partnerus un tiešos lietotājus no infekciju nodošanas, kas rodas, kad uz produktu virsmām saglabājas vīrusi.
  • Saskaņā ar pieejamajiem datiem Covid-19 vīruss uz papīra iepakojuma var izdzīvot līdz pat 48 stundām. Antibakteriālā laka iznīcina vīrusus, kas sasniedz iepakojumu vai etiķetes.
  • Lai lakas antibakteriālās īpašības sāktu darbotos, tā jāievieto vidē, kur ir gaisma un skābeklis. Tādēļ laka ir aktīva praktiski vienmēr un nedarbojas tikai pilnīgā tumsā. Kad laka tiek pakļauta gaismas iedarbībai, tā atkal veic savu antibakteriālo funkciju.

 

BIEŽI UZDOTI JAUTĀJUMI PAR ANTIBAKTERIĀLO LAKU

Kāds ir lakas darbības ilgums?
Apgaismotā vidē šī laka paliek aktīva 12 mēnešus.

Kādiem materiāliem tā ir piemērota?
Laku var uzklāt uz papīra un kartona, tādēļ tā ir lieliski piemērota uzlīmju etiķetēm, pārtikas iepakojumam u. c. Laka var būt matēta, spīdīga vai zīdaina. PP, PE, PET un citām plēvēm nepieciešama cita veida laka. Mums ir produkts, kas piemērots arī šādiem iepakojumiem.

Vai laka zaudē savas īpašības, ja tiek glabāta ledusskapī vai ārā?
Laka nezaudē savas īpašības nedz ledusskapī, nedz ārā. Lai laka darbotos, jānodrošina divi nosacījumi: skābeklis un gaisma.

Vai uz etiķetes un iepakojuma, kas pārklāts ar antibakteriālo laku, jāizvieto īpašs marķējuma simbols?
Jūs varat izmantot lakas ražotāja simbolu vai izveidot savu.

Vai jums ir sertifikāts, kas apliecina antibakteriālās lakas īpašības?
Jā, mums tāds ir. Sazinieties ar mums, un mēs jums to nosūtīsim.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi vai pieprasījumi, sazinieties ar mums. Tikai sadarbojoties mēs atklāsim unikālu risinājumu iepakojumam, etiķetēm un jūsu produktu pārklāšanai ar laku.

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 671 85927 vai e-pastu info@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.