Top lidding veida iepakojums

Šāda veida iepakojums tiek izgatavots, plēves virsējo kārtu piekausējot traukam. Tā var būt stingri piekausēta, viegli atplēšama vai atkārtoti noslēdzama.

Dažādiem nolūkiem tiek izmantoti dažādi materiāli, piemēram, PP, PE, PA, PET, kartons, alumīnijs utt. Plēves var būt caurspīdīgas, baltas, metāliskas, izturīgas pret pasterizāciju un sterilizāciju.

Ja iepakojumam ir  jānodrošina augsta hermetizācija, mēs izvēlamies iepakojumu, kas aizsargā produktu no kaitīgām baktērijām un skābekļa iedarbības, lai produkts saglabātos svaigs ilgāku laiku.

Ja iepakojumam ir jābūt “elpojošam”, tam nepieciešama kontrolēta CO2 gāzes aizplūšana un O2 piekļūšana iepakojumam. Šādiem produktiem mums ir īpašas plēves, kas nodrošina gāzu pareizu cirkulāciju. Tā rezultātā svaigie produkti ilgāk saglabās savu izskatu un garšu.

Mums ir arī plaša termo-formējošu, apakšējo barjeru veidojošu plēvju izvēle. Tās ir cietas vai elastīgas barjeru veidojošas plēves bez apdrukas. Augstas temperatūras ietekmē plēve apkļauj trauku, kam vēlāk piekausē apdrukātu virsējās kārtas plēvi.

PIENA PRODUKTU IEPAKOJUMS

 • “Top lidding” iepakojums ar plēves pārklājumu ir piemērots mīkstajiem un cietajiem sieriem, jogurtiem, krējumam un citiem piena produktiem. Plēves noslēgtās malas saglabā produkta garšu, aromātu un tekstūru.
  Laminēto plēvi (vāku) var izgatavot no dažādiem materiāliem: PE, PP, PS, PET, AL utt. Ir pieejamas vienreizlietojamas noplēšamas vai atkārtoti lietojamas plēves. Caurspīdīgi, balti, metalizēti, pret pasterizāciju un sterilizāciju izturīgi materiāli tiek izmantoti dažādiem mērķiem, savukārt vienmērīgi iekrāsotās spilgtās iepakojuma krāsas nodrošina nevainojamu izskatu plauktā.
 • Mums ir arī plaša termoformējošu, apakšējo barjeru veidojošu plēvju izvēle. Tās ir cietas vai elastīgas barjeru veidojošas plēves bez apdrukas. Augstas temperatūras ietekmē plēve apkļauj trauku, kam vēlāk piekausē apdrukātu virsējās kārtas plēvi.

DĀRZEŅU UN AUGĻU IEPAKOJUMS

 • Tas ir nepārspējams risinājums svaigo produktu iepakošanai. “Top lidding” veida iepakojums salātiem, tomātiem, ogām un citiem dārzeņiem un augļiem.
 • Kopā ar jums mēs palīdzam apmierināt pieaugošo vajadzību pēc veselīgas pārtikas ar mazāku konservantu daudzumu. Mūsu plānās aizsargplēves nodrošina, ka salāti, kāposti, garšvielas un citi dārzeņi un augļi saglabā savu košo krāsu, svaigu garšu un formu.
 • Atsevišķu dārzeņu iepakojumam jābūt īpaši hermētiskam, taču lielākajai daļai no tiem nepieciešams atbilstošs skābekļa daudzums — tādos gadījumos izvēlamies speciālas plēves, kas vislabāk atbilst jūsu preces glabāšanas apstākļiem.
 • Ir pieejamas dažādu biezumu vai vairāku slāņu caurspīdīgas un apdrukātas plēves.

SVAIGAS GAĻAS IEPAKOJUMS

 • Termoformējošos “top lidding” iepakojumus parasti izmanto arī svaigu produktu rūpniecībā. Caurspīdīgā plēve ļauj gala patērētājam viegli atpazīt preci, turklāt prece ilgstoši saglabā savu formu un īpašības, ja tiek pasniegta šādā iepakojumā.
 • Mēs iesakām iepakojumu ar noplēšamu vāku dažādiem svaigiem pārtikas produktiem, piemēram, gaļai, zivīm, maltai gaļai, subproduktiem utt.

GAĻAS UN ZIVJU IEPAKOJUMS

 • Šāds iepakojums ir kļuvis populārs, pateicoties ērtai produktu normēšanai. Produktus, piemēram, ēšanai gatavas sviestmaizes, salātus, pusfabrikātus, kūpinātas gaļas vai zivju gabaliņus u. c., arī var pakot “top lidding” iepakojumā.
 • Ja nepieciešams, varam piedāvāt arī karstumizturīgu “top lidding” iepakojumu. Tādā veidā gaļas un zivju produktus var iepakot materiālā, kas piemērots cepšanai cepeškrāsnī vai karsēšanai mikroviļņu krāsnī.

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 671 85927 vai e-pastu info@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.