Top lidding veida iepakojums

Šāda veida iepakojums tiek izgatavots, plēves virsējo kārtu piekausējot traukam. Tā var būt stingri piekausēta, viegli atplēšama vai atkārtoti noslēdzama.

Dažādiem nolūkiem tiek izmantoti dažādi materiāli, piemēram, PP, PE, PA, PET, kartons, alumīnijs utt. Plēves var būt caurspīdīgas, baltas, metāliskas, izturīgas pret pasterizāciju un sterilizāciju.

Ja iepakojumam ir  jānodrošina augsta hermetizācija, mēs izvēlamies iepakojumu, kas aizsargā produktu no kaitīgām baktērijām un skābekļa iedarbības, lai produkts saglabātos svaigs ilgāku laiku.

Ja iepakojumam ir jābūt “elpojošam”, tam nepieciešama kontrolēta CO2 gāzes aizplūšana un O2 piekļūšana iepakojumam. Šādiem produktiem mums ir īpašas plēves, kas nodrošina gāzu pareizu cirkulāciju. Tā rezultātā svaigie produkti ilgāk saglabās savu izskatu un garšu.

 

Mums ir arī plaša termo-formējošu, apakšējo barjeru veidojošu plēvju izvēle. Tās ir cietas vai elastīgas barjeru veidojošas plēves bez apdrukas. Augstas temperatūras ietekmē plēve apkļauj trauku, kam vēlāk piekausē apdrukātu virsējās kārtas plēvi.