Tīkla maisiņu etiķetes

Šīs ir izturīgas piestiprināmās etiķetes, ko izmanto, lai marķētu svaigus augļus un dārzeņus, kas iepakoti tīkla maisiņos.

Tos bieži var redzēt pārtikas preču veikalos uz produktiem, kas iepakoti tīkla maisiņos, piemēram, apelsīniem, mandarīniem, sīpoliem, ķiplokiem, maziem siera gabaliem, kartupeļiem utt.

Etiķetes ir nelīpošas un tāpēc nepielīp pie produktiem. Etiķetes tiek piestiprinātas pie iepakojuma vietām ar metāla aizdari, kas aizver maisiņu. Dažkārt šīs etiķetes kalpo ne tikai kā marķējums, bet tiek izmantotas arī kā rokturis maisiņa nešanai.

Piestiprināmo etiķešu īpašības:

  • var apdrukāt no vienas puses vai abām;
  • pieejami vairāki termiskie (karstumjutīgie) materiāli;
  • izturīgs un neplīstošs materiāls;
  • piemēroti precēm, ko glabā mitrā vai putekļainā vidē;
  • pieejami dažādos izmēros; tiek apdrukāti izmantojot ne vairāk par 8 krāsām;
  • ražoti BRC sertificētās ražotnēs.

 

Viena šo etiķešu puse tiek izmantota jūsu logotipam, zīmolam utt. Otra puse ir izgatavota no karstumjutīga papīra. Tas ļauj ražotājam uzdrukāt vēlamo produkta informāciju: datumu, svītrkodu un svaru.

Augļu vai dārzeņu iesaiņotājiem bieži ir komplektēšanas/iepakošanas aprīkojums ar integrētiem etiķešu printeriem. Ja jums nav integrēta printera, varat izmantot arī noteiktus etiķešu printerus, kas darbojas saskaņā ar tiešo termodruku. Ir svarīgi, lai printeris varētu noteikt, kur etiķete sākas un beidzas.

“PakMarkas” ražoto dārzeņu un augļu etiķetes ir testētas reālos apstākļos. Tie sekmīgi iztur dārzeņu un augļu glabāšanu un transportēšanu. Etiķešu termiskais slānis ir labi aizsargāts no mitruma un temperatūras izmaiņām, bet tajā pašā laikā pietiekami jutīgs termodrukai. Druka parasti ir spilgta un kontrastējoša.

Plašākai informācijai zvaniet pa tālruni +371 671 85927 vai sūtiet e-pasta vēstuli uz info@pakmarkas.lv, lai apspriestu, kā piestiprināt etiķetes tieši jūsu precēm.

Vai meklējat citus etiķešu risinājumus? Apmeklējiet kategoriju: Etiķetes