Ūdenī šķīstošās etiķetes

Mēs izgatavojam videi draudzīgas ūdenī šķīstošas etiķetes, kas ir līdz 100 % noārdāmas. Tas padara ūdenī šķīstošās etiķetes pilnīgi drošas: videi draudzīgas, netoksiskas, nedegošas.

Ūdenī šķīstošās etiķetes ir pieprasītas: pārtikas iepakojumam, pusdienu traukiem, medicīniska rakstura slimnīcu piederumiem, laboratorijas paraugiem, loģistikai un pat dzērienu rūpniecībā un citās jomās. Ūdenī šķīstošās etiķetes tiek drukātas, izmantojot UV fleksogrāfiskās drukas procesu, un uz tām var rakstīt ar marķieri vai lodīšu pildspalvu. Tās neaizsprosto kanalizāciju vai citu santehniku, jo tās pareizā mitruma daudzumā pilnībā sadalās.

FOKUSS UZ TĪRĪBU, EKOLOĢIJU UN ILGTSPĒJU

Uzņēmums PakMarkas turpina attīstīties atbilstoši globālajām tendencēm. Mēs esam pārliecināti, ka varam jums piedāvāt visos līmeņos atbilstošus marķēšanas un iepakošanas risinājumus. Ūdenī šķīstošo etiķešu ražošanai tiek izmantots pašlīmējošs papīrs. Papīrs un līme, ko izmantojam etiķešu izgatavošanai, saskaroties ar pareizo ūdens un mitruma daudzumu, ir 100 % bioloģiski noārdāmi.

ŪDENĪ ŠĶĪSTOŠĀS ETIĶES — REVOLUCIONĀRS RISINĀJUMS RŪPĒS PAR VIDI JOMĀ

Klusajā okeānā ir miljoniem tonnu plastmasas atkritumu, un plastmasas atkritumu daudzums turpina pieaugt. Lai gan etiķetes veido salīdzinoši nelielu atkritumu daļu, tās joprojām rada ievērojamu piesārņojumu. Ar ūdenī šķīstošām etiķetēm mēs varam turpināt darbu bez raizēm, jo zinām, ka šīs etiķetes nekalpos mūžīgi. Ūdenī šķīstošās etiķetes izšķīst ūdenī un ir nekaitīgas videi, jo šķīšanas laikā radušos elementus patērē mikroorganismi.

ŪDENĪ ŠĶĪSTOŠO ETIĶEŠU PRIEKŠROCĪBAS

  • Etiķetes izšķīst ūdenī 30 sekundēs vai ātrāk.
  • Ūdenī šķīstošs etiķešu papīrs ir jutīgs pret mitrumu. Tas jāuzglabā aizsargātā tvertnē +18–23 °C temperatūrā. Produkti ar ūdenī šķīstošām etiķetēm arī ir jāuzglabā sausā vietā, vēlams +18–23 °C temperatūrā. Īsu laiku (no dažām stundām līdz dienai) ūdenī šķīstošās etiķetes var izturēt gan aukstumu, gan karstumu (-40 līdz +80 °C). Tomēr tās nav paredzētas ilgstošai lietošanai ekstremālos apstākļos.
  • Pašlīmējošā ūdenī šķīstošā papīra līme labi uzsūc mitrumu, kas samazina līmes stiprību. Tāpēc etiķetes ir jālīmē uz sausas virsmas siltā telpā ar normālu gaisa mitrumu līmeni.
  • Materiāla glabāšanas laiks ir 6–12 mēneši.
  • Etiķetes ir dabai draudzīgas.
  • Tās lieto elektronikas, farmācijas, loģistikas, pārtikas un dzērienu rūpniecībā, ķīmiskajā rūpniecībā, kā arī laboratorijās un slimnīcās.

 

ŪDENĪ ŠĶĪSTOŠO ETIĶEŠU BIEŽĀKAIS PIELIETOJUMS

  • Pārtikas produktu trauki. Šos traukus var atrast katrā mājsaimniecībā. Pie tiem pieder pārtikas trauki, pusdienu kastes un vienkāršas burciņas. Ūdenī šķīstošās etiķetes ļauj gala patērētājiem atkārtoti izmantot virtuves traukus un galda piederumus ēdiena gatavošanā un pasniegšanā. Klienti, kas iegādājas jūsu virtuves traukus, pateiks jums paldies, ka jums nav nepieciešams mērcēt traukus ūdenī, skrāpēt nost etiķetes un izmantot spirtu, lai noņemtu etiķešu atlikumus. Pateicoties nomazgājamām etiķetēm, jūs viegli notīrīsiet traukus un izbaudīsiet tīrību.
  • Medicīniska rakstura nepieciešamība slimnīcās. Te ir runa par virkni nosaukumu plāksnītēm vai īpašiem apzīmējumiem, kas tiek lietoti īsu laiku un pēc tam tiek dezinficēti un atkārtoti izmantoti vai izmesti. Etiķete ar pacienta vārdu, zāļu nosaukumu, devu un datumu dezinfekcijas laikā tiek pilnībā nomazgāta, lai instrumentus varētu viegli lietot atkārtoti. Etiķetes labi šķīst ūdenī, lai nepastāvētu kanalizācijas aizsērēšanas risks.
  • Laboratorijās. Paraugiem vai citiem paraugu krājumiem var būt sava etiķete. Kad tvertne ir dezinficēta, etiķetes uz paraugiem un flakoniem izšķīst siltā ūdenī. Tas ne tikai ietaupa jūsu laiku, bet arī samazina nevajadzīgo etiķešu atkritumu daudzumu apkārtējā vidē.

 

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 671 85927 vai e-pastu info@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.