Krāsu lentes

Pie mums atradīsiet plašu KRĀSU LENŠU klāstu un ļoti labas cenas.

Mūsu piedāvātās krāsu lentes ir paredzētas dažādu tipu etiķešu printeriem un tām raksturīgas šādas īpašības:

  • spilgti izdrukā svītrkodus un mainīgo informāciju: numerāciju, datumu;
  • izturīgas pret berzi un skrāpējumiem;
  • piemērotas saskarei ar pārtiku (nav toksiskas);
  • augsta drukas kvalitāte;
  • plaša krāsu izvēle (melna, zila, sarkana, zaļa u. c.);
  • piemērotas drukāšanai uz dažādām elastīgām virsmām (piem., uz papīra, plastmasas, lentēm).

 

Krāsu lenšu pielietojums

Termopārnese ir viens no labākajiem veidiem, kā drukāt svītrkodus un mainīgo informāciju: numerāciju, datumu un laiku, datus no datubāzēm. Krāsu lentes nav toksiskas un ir piemērotas saskarei ar pārtikas produktiem.

Turklāt termopārneses tehnoloģija lietotājam ļauj drukāt spilgtus, izturīgus uzrakstus uz visdažādākajām elastīgajām virsmām, piem.: dažādām iepakojuma plēvēm un etiķešu lentēm, kas izgatavotas ne tikai no papīra, bet arī no dažādas plastmasas. Galvenais krāsu lenšu trūkums – tās ir vienreizlietojamas. Tomēr šo trūkumu atsver daudzas iepriekš uzskaitītās priekšrocības.

Mēs esam izstrādājuši trīs galvenos krāsu lenšu zīmolus, kas apmierina aptuveni 90 % klientu vajadzību:

Standard™Ļoti plaši izplatīta krāsu lente. Paredzēta iepakojuma un palešu etiķešu, loģistikas etiķešu, uzlīmju ar importa preču aprakstu tulkojumiem un cenu etiķešu drukāšanai. Pārsvarā izmanto uz “Vellum” (matēta) papīra.
Grafika™Lietošanai uz daļēji spīdīga papīra, uz PE un PP. Īpaši piemērota drukāšanai uz krāsainu etiķešu sagatavēm. Tiek iegūta augstākā drukas kvalitāte un nodilumizturība. Turklāt piemērota drukāšanai tieši uz plastmasas iepakojuma.
Premium™Izmanto drukāšanai uz sintētiskām virsmām: PE, PP, PET. Neaizstājama, ja nepieciešama īpaša izturība pret berzi, ķīmiskām vielām, pasterizāciju. Piemērota pat “near edge” tipa printeriem.

 

Papildu zīmoli:

Standard+™Drukāšanai uz krāsainām etiķetēm. Ir melnāka (intensīvāka melnā krāsa), labāk pielīp pie dažādām krāsotām virsmām (kuru virsma ir mazāk lipīga krāsai).
Kalkė+™Stūra galvas printeriem. Intensīvi melna, ļoti augsta drukas kvalitāte.
Black Dragon™Paredzēta drukāšanai tieši uz iepakojuma plēves. Izmanto integrētajos printeros. Ļoti ātrai drukāšanai. Drukas nospiedums ir izturīgs pret berzi. Spilgti melna.
Textile™Apdrukai uz neilona, satīna u. c. tekstila materiāliem.
Krāsains vasksSarkana, zila un zaļa krāsu lente drukāšanai uz papīra etiķetēm.
Krāsains wax/resinSarkana, zila, zaļa, dzeltena, oranža lente apdrukai gan uz papīra, gan sintētiskām virsmām.
Krāsains ResinZelta, sudraba, sarkana, zila, zaļa, balta sveķu krāsu lente drukāšanai uz plēvēm, kas pārklātas ar ķīmisko krāsu uztvērēja slāni.

 

Vairāk nekā desmit gadus pārdodam dažādas krāsu lentes. Tās paredzētas “Zebra”, “CAB”, “Carl Valentin”, “Toshiba” (TEC), “Argox”, “Avery Dennisson” (“Novexx”), “Printronix”, “Sato”, “Datamax”, “Eidos”, “Paxar” un daudziem citiem printeriem. Mūsu krāsu lentes nodrošina izcilu drukas kvalitāti, ilgu galviņu kalpošanas laiku un vienu no labākajām cenām tirgū.

Ja vēlaties uzzināt ko vairāk, sazinieties ar mums pa e-pastu info@pakmarkas.lv vai tālruni +371 671 85927. Pēc Jūsu pieprasījuma nosūtīsim krāsu lenšu paraugus.