Termoiepakojums

Poliolefīna (POF) termosarukuma plēve var būt divu veidu: pus-piedurknes vai lentes formā.

Pus-piedurknes formas plēve ir paredzēta noslēgta iepakojuma izveidošanai, iepakojot atsevišķus produktus vai to grupas. Lentes forma ir paredzēta slēgta vai daļēji slēgta iepakojuma izveidei.

Poliolefīna plēve ir mīksta, izturīga pret dūrieniem, caurspīdīga un spīdīga, tā cieši aptver pat neregulāras formas produktu. Šo plēvi ir viegli izmantot, tā ir piemērota visu veidu automātiskajām un pusautomātiskajām iepakošanas ierīcēm.

Mēs sadarbojamies tikai ar rūpīgi izvēlētiem, uzticamiem, pasaules labākajiem materiālu piegādātājiem, kas nodrošina visaugstākās kvalitātes materiālus, rūpējas par vidi un cilvēkiem.

PĀRTIKAS PREČU IEPAKOJUMS

  • Termoiepakojuma materiāls — termosarukuma poliolefīna (POF) plēve var būt divu veidu: puspiedurknes vai lentes formā.
  • Puspiedurknes formas plēve ir paredzēta noslēgta iepakojuma izveidošanai, iepakojot atsevišķus produktus vai to grupas. Lentes forma ir paredzēta slēgta vai daļēji slēgta iepakojuma izveidei.
  • Poliolefīna plēve ir mīksta, izturīga pret dūrieniem, caurspīdīga un spīdīga. Tā cieši aptver jebkuras formas produktus. Turklāt šī plēve ir ērti lietojama — piemērota visu veidu automātiskajām un pusautomātiskajām iepakošanas iekārtām.
  • Mēs sadarbojamies tikai ar rūpīgi izvēlētiem, uzticamiem, pasaules labākajiem materiālu piegādātājiem, kas nodrošina visaugstākās kvalitātes materiālus, rūpējas par vidi un cilvēkiem.
  • Šie iepakojuma materiāli ir piemēroti ne tikai pārtikas, bet arī rotaļlietu, kosmētikas, farmācijas, mēbeļu rūpniecības preču iepakošanai.

DĀRZEŅU UN AUGĻU IEPAKOJUMS

  • Termoplēvē bieži tiek ietīta kukurūza, āboli, paprika, tomāti, kāposti, banāni u. c. Termosarukuma iepakojums pieguļ kā otra āda vai atstāj nedaudz gaisa.
  • Pastāstiet mums, kādi produkti ir jāiepako, un mēs sniegsim ieteikumus par izmantojamās plēves veidu.
  • Šie iepakojuma materiāli ir piemēroti ne tikai pārtikas, bet arī rotaļlietu, kosmētikas, farmācijas, mēbeļu rūpniecības preču iepakošanai.

 

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 671 85927 vai e-pastu info@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.