Divslāņu etiķetes

Trīs reizes vairāk informācijas

Divslāņu „Peel-off“) atplēšamo etiķešu virsmas laukums ir trīs reizes lielāks nekā parastajām līmējamajām etiķetēm. Šīs etiķetes ir ideāls risinājums situācijā, kad uz iepakojuma jāizvieto lielāks daudzums informācijas (daudzvalodu versijas, produkta sastāvs u.c.).

Etiķeti, kuru mēdz dēvēt arī par “sviestmaizi”, veido divi slāņi: stingri pie produkta pielīmējamais – apakšējais, un atplēšamais – augšējais.

Augšējā etiķete pie apakšējās tiek pielīmēta ar īpašu līmi, kas ļauj to viegli atplēst un no jauna pielīmēt. Pateicoties daudzkārtējai saķerei, lietotājs var atkārtoti atgriezties pie nepieciešamās informācijas par produktu. Etiķetes augšējā slāņa stūrīti var atstāt nelipīgu, lai to būtu ērtāk un vieglāk atplēst.

Piedāvājam plašu divslāņu etiķešu izvēli – pieejamas dažādas formas, izmēri un materiāli.

Uz noplēšamās etiķetes augšējā slāņa var drukāt līdz 5 krāsām. Var izmantot arī vienu no etiķešu dekorēšanas elementiem, piem., aukstspiedi, lakošanu un tml. Uz apakšējā slāņa var drukāt tekstuālo informāciju 1-2 krāsās.

Tas ir ideāls risinājums uzņēmumiem, kuri izvēlas gala etiķeti reklāmas satura sniegšanai. Divslāņu etiķetes ir piemērotas mārketinga akciju rīkošanai, piesaista pircēju uzmanību, izceļ konkrēto produktu starp citiem. Nav nepieciešams papildus lietot reklāmas vāciņus, piekarināmas etiķetes.

Divslāņu etiķetes izmanto kosmētikas, farmācijas, sadzīves un autoķīmijas, bakalejas, dzērienu un pārtikas ražotāji.

Sazinieties ar mums pa tālruni +371 671 85927 vai e-pastā info@pakmarkas.lv un kopā pārrunāsim, kādas etiķetes būtu piemērotākas tieši Jūsu produktam.

Ja meklējat citus risinājumus, aicinām aplūkot piedāvājumus kategorijā: Pašlīmējošās etiķetes.