Pizzato drošības ķēdes moduļi un virves

Mēs esam pasaulslavenā Itālijas ražotāja Pizzato Elettrica oficiālie pārstāvji. Šī 1984. gadā dibinātā ražotāja produkti ir sertificēti ar marķējumu „100 % Ražots Itālijā”, tiem ir augsta IP aizsardzības klase (līdz 69 K), un tie spēj darboties ekstremāli zemā temperatūrā (līdz -40° C). Viens no galvenajiem Pizzato Elettrica produktu segmentiem ir drošības ķēžu komponenti.

Pizzato drošības moduļi atbilst drošības klasēm no SIL1 līdz SIL3. Vadības spriegumi no 10–30 V DC / 24-230 V AC. Gandrīz visiem moduļiem ir versijas ar elektroniskiem OSSD kontaktiem (optisko sensoru, drošības aizkaru uzraudzībai utt.), kā arī versijām ar magnētiskajiem sensoru kontaktiem.

 • Daudzfunkcionālie viedie drošības moduļi ir viegli programmējami, izmantojot datoru, GEMNIS sistēmu, izmantojot USB savienojumu. Šie moduļi var darboties ar RFID tehnoloģijas komponentiem (slēdzenēm, eņģēm), drošības virvēm utt. To izmanto sarežģītu drošības sistēmu izveidošanai, var izveidot līdz 25 loģiskām funkcijām, un tai ir uzraudzības funkcijas (esošās drošības ķēdes statusa uzraudzībai).

 

Drošības moduļu CS MP sēriju izmanto vissarežģītākajos kontūros. Šie moduļi tiek piegādāti nesaslēgti, un ir iespējams veikt visas nepieciešamās programmēšanas darbības, lai nodrošinātu atbilstību specifiskām kontūra vajadzībām. Tajā pašā laikā CS MF moduļu sērija ir ieprogrammēta rūpnīcā, tā tiek izmantota nedaudz lielākā skaitā standarta drošības ķēžu un vienkāršotai integrācijai.

 • Vienas funkcijas drošības moduļi:
  CS AR sērija ir uzstādīta drošības ķēdēs, lai kontrolētu avārijas izslēgšanu un uzraudzītu kustīgo korpusu gala pozīcijas.
  CS AT sērija ir izstrādāta avārijas izslēgšanas kontrolei un kustīgo korpusu gala pozīciju uzraudzībai ar atliktiem ievades signāliem (0,3 līdz 300 sekunžu).
  CS FS – drošības ķēdes taimeri dažādām vajadzībām.
  CS DM sērijas drošības moduļi ir izstrādāti izmantošanai iekārtās, kurām nepieciešama „divu roku” ievades metode.
  CS AM moduļi ir izstrādāti, lai nodrošinātu motoru (vienfāzes un trīsfāžu) nedarbošanos, restarta ierobežojumu. Motora statusa uzraudzībai nav nepieciešami sensori, modulis veic motora statusa kopsavilkumu, analizējot sprieguma rādītājus.
  CS ME – drošības ķēdes izejas kontakta paplašinājuma moduļi. Līdz četriem papildu kontaktiem (momentānie vai atliktie).

 

Pizzato drošības virvju sensori ir izstrādāti, lai noteiktu drošības virvju nospriegošanu vai pārraušanu nolūkā veikt vispārīgu aprīkojuma izslēgšanu / ieslēgšanu, proti, aprīkojuma avārijas izslēgšanai.

Pizzato ir plaša pieredze drošības virvju ražošanā, tādējādi jaunākā sērija FAST ir ārkārtīgi ātra un estētiski uzstādāma, uzstādot nav nepieciešama virves stiepšana, tādēļ ar laiku drošības virves sensoriem nav nepieciešama pārkalibrēšana. Ja darbs notiek nepārtraukti un netiek uzturēta stabila temperatūra, Pizzato piedāvā specifiskus kompensatoru atsperes, lai nodrošinātu virves pagarināšanu aukstā laikā.

Pizzato piedāvā pilnu virves piestiprināšanas piederumu diapazonu, lai jūs varētu viegli atrast nofiksēšanai piemērotu veidu: kustība zem konveijeriem, bīstams/nepareizs bīdāmo kāpņu stāvoklis, personāla mēģinājumi atstāt ierobežoto zonu (piemēram, lifti bez žogiem vai sienām), mēģinājums ielikt roku bīstamā kustīgā mehānismā vai ierobežot jebkādu citu bīstamu telpas perimetru.

Pizzato drošības virves sensorus var pasūtīt ar dažādām iespējām: manuāla atiestatīšana, LED sarkanie vai dzeltenie gaismas signāli, noliektas galvas, dažādi virves spriegojuma spēka parametri (sākotnējais no 13 N, gala līdz 75 N).

Visi Pizzato drošības virvju produkti un to sensori atbilst EN ISO 13850 prasībām.

 

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 264 71400, +371 294 20107 vai e-pastu romualds@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.