Tumsā spīdošas etiketes

2021 10 05

Radiet paliekošu iespaidu, izmantojot inovatīvas un rotaļīgas etiķetes, kas tumsā noslēpumaini spīd.

TUMSĀ SPĪDOŠAS ETIĶETES. KAS TĀS IR?

Tās ir pārklātas ar krāsu, kas tumsā spīd un ir zināma kā fotoluminiscējošā krāsa. Tā absorbē elektromagnētiskos starus (piemēram, dienas gaismu) un vēlāk tos izstaro, tumsā spīdot un radot UV gaismu.
Visbiežāk tiek izmantota zaļā krāsa, jo cilvēka acs ir visjutīgākā pret zaļo krāsu un tumsā tā spīd visspilgtāk.

KUR TĀS IZMANTO?

Šīs etiķetes padarīs jūsu produktu redzamu pat tumsā un ir lieliski piemērotas uzņēmumiem tabakas, atspirdzinošo dzērienu, pārtikas produktu, kosmētikas, rotaļlietu un citās nozarēs. Īpaši piemērotas tās ir premium klases produktiem, bet plaši izmantotas arī vidējā līmeņa produktu etiķetēs.

PRIEKŠROCĪBAS

  • Tumsā spīdošās etiķetes darbojas kā produkta reklāma.
  • Jūsu produkts pircēju acīs kļūst par Nr. 1.
  • Pateicoties unikālajam produktu izskatam, jūsu zīmols tiks labāk iegaumēts.
  • Tas ir interesants veids, kā izveidot draudzīgas attiecības ar klientiem.
  • Spīdēšanas efektu varat radoši izmantot uzlīmēs, saraušanās plēvēs, zīmola etiķetēs un elastīgajā iepakojumā. Varat izcelt vēlamos aspektus, piemēram, fonu, dizaina detaļas, iepakojuma formu, tekstu un citus.

Tumsā spīdošās etiķetes padarīs jūsu zīmolu redzamu visu diennakti. Unikāls iepakojums ne vien piesaistīs uzmanību, bet arī noturēs to ilgāk.

Pakmarkas specializējas augstas kvalitātes vidēja un liela apjoma etiķešu ražošanā un dažādas formas un izmēru elastīgā iepakojuma ražošanā. Lai saņemtu ieteikumus un uzzinātu vairāk par tumsā spīdošajām etiķetēm, sazinieties ar mūsu speciālistiem pa tālruni +371 6 718 59 27 vai rakstiet uz e-pasta adresi info@pakmarkas.lv.