Etiķešu drukas efekti – pircēju sajūtu rosināšanai

2020 09 02

Lietuvas kompānija “Lesta” ražo inovatīvus produktus – automašīnu kosmētiku un ekspluatācijas šķidrumus. Būt inovatīviem un gada laikā radīt vairākus desmitus jaunu un atjauninātu produktu “Lestai” palīdz sava produktu attīstīšanas laboratorija un pastāvīga uzmanība preču iepakojumam un to dizainam.

Pirms ķerties pie autokosmētikas un tīrītāju iepakojumu atjaunināšanas uzņēmums ņēma vērā to, ka gandrīz 50% autovadītāju Lietuvā ir sievietes. Tā dzima doma radīt unisex iepakojuma dizainu – krāsainas ģeometriskas figūras ar īpašiem drukas efektiem.

Ilggadīgā partnera uzticēto etiķešu drukāšanai izmantojām UV fleksogrāfijas drukas tehnoloģiju. Visa etiķetes virsma tiek pārklāta ar samtaini maigu matētu laku (angl. soft touch). Pircējam, kas pieskaras produktam, tas rada arī emocionālas sajūtas. Par “smilšu pieskārienu” (angl. sand touch) dēvējamā daļējā laka izmantota uz to preču, kas paredzētas rūsas noņemšanai, etiķetēm.

Sietspiedes laka izvēlēta aizsargājošā tīrītāja etiķetes noformēšanai, jo tā ne tikai piešķir iepakojumam greznuma efektu, bet tai ir arī ļoti praktisks aizsargājošs pielietojums.

Ģeometriskās figūras, kas daļēji pārklātas ar sudraba vai zelta krāsas foliju, rada īpašu spīdīguma vai caurspīdīguma efektu. Tas it kā nedaudz pasaka priekšā pircējam, ka šis produkts ir lieliski piemērots automašīnu virsmu pulēšanai un stiklu tīrīšanai.

Materiāls: PP
Apdare: “soft touch”, īpaši “mīkstas tekstūras” laka
Apdare: “sand touch”, raupja laka
Tehnoloģija: UV fleksogrāfija, 5 krāsas