Konveijera strāvas padeves avoti

Izturīgas pārslēgšanas režīma barošanas iekārtas ar aizsardzības klasi IP54 tiek uzstādītas tieši tur, kur nepieciešama ļoti zema spriegumaizsardzība. Nav nepieciešams slēdžu nodalījums; tādēļ kabeļi ir daudz īsāki. Pārslēgšanas režīma 24 V un 48 V barošanas avoti ietaupa vietu, un tiem ir par 50 % lielāka maksimālā jauda, integrēta bremzēšanas sistēma, automatizēts jaudas ierobežotājs un regulēta kabeļu aizsardzība. Tie spēj veikt arī integrētu statusa analīzi, izmantojot LED vai signālkabeli, kas savienots ar programmējamo loģikas kontrolleri (PLC). Slēdzis, kam iespējama ieslēgšanas aizsardzība, nodrošina iespēju veikt atsevišķu konveijera daļu apkopes darbu, kamēr citas daļas turpina darboties.

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 264 71400, +371 294 20107 vai e-pastu romualds@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.

Konveijeri mums ir tuva tēma, tāpēc mēs tos ne tikai pārdodam, bet arī sniedzam detalizētus padomus. Ja meklējat citas daļas vai sistēmas, apmeklējiet kategoriju Konveijeru komponenti.