Transportēšanas ķēdes

Mūsu sortimentā ir iekļautas daudzas dažādu platumu ķēdes un materiāli – no plastmasas līdz nerūsējošam tēraudam. Mēs ļoti priecājamies iepazīstināt ar nākamās paaudzes PFX ķēdēm un moduļu siksnām, kam nav nepieciešama eļļošana. PFX ir īpašs plastmasas kompozītmateriāls, kas īpaši izstrādāts ķēdes vai siksnas darbināšanai ar daļēju eļļošanu vai bez tās, lielā ātrumā, ar augstām produktivitātes un efektivitātes prasībām. PFX tika izstrādāts nolūkā samazināt berzi starp ķēdi un produktu, kā arī vadelementu berzi, neizmantojot nekādu eļļošanas sistēmu. Šādi produkti aizsargā arī pret putekļiem ekstremālos darba apstākļos un pastāvīgi uztur zemu berzi, veicot ekspluatāciju ar lielu jaudu, tādējādi nodrošinot ilgāku produkta ekspluatācijas laiku. Turklāt PFX produktu fluorescējošā krāsa ir skaidri redzama, radot drošus darba apstākļus.

Plastmasas ķēdes:
a) taisnvirziena darbības,
b) pagriezienu,
c) sānu izlieces (TAB),
d) uzkrāšanās,
e) gumijas virsmas,
f) ķēdes ar gumijas rokturiem,
g) sānu izlieces ar palielinātu pagriešanās leņķi,
h) sānu izlieces ķēdes, kurām nav nepieciešama eļļošana,
i) nākamās paaudzes PFX ķēdes (bez eļļošanas),

Nerūsējošā tērauda ķēdes:
a) taisnvirziena darbības ķēdes,
b) sānu izlieces ķēdes,
c) ķēdes ar gumijas virsmu.

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 264 71400, +371 294 20107 vai e-pastu romualds@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.

Ja jūs interesē, kādus konveijerus mēs piegādājam, iesakām apmeklēt kategoriju Konveijeri. Ja meklējat citas daļas vai sistēmas, ja interesē transportieru daļas – apmeklējiet kategoriju Konveijeru komponenti.