Transportēšanas lentes Movex

Ja strādājat dzērienu vai loģistikas ražošanas nozarē, izmantojot lielgabarīta produktus vai iepakojumu, mēs piedāvājam jums moduļu lentes, kuru platums var sasniegt līdz 1 500 mm.

Konveijeru lentes vai citas transportieru lentes tieši no ražotāja “Movex”.

“Movex” piedāvā lentes no īpaša LFA maisījuma (zemas berzes acetāla) ar zemu berzes koeficientu. Tās ir ideāli piemērotas augstai veiktspējai un ekonomē jūsu enerģijas resursus.

Dzērienu rūpniecībai no PFX materiāla ir izstrādāts neaizstājams palīglīdzeklis, kuru izmantojot pilnībā tiek novērsta jebkāda eļļošana līnijā un konveijeri strādā sausā veidā. Turklāt PFX materiāls aizsargā pret putekļiem, strādājot ekstremālos apstākļos, un nepārtraukti saglabā zemu berzi pie lielas jaudas, tā nodrošinot ilgāku kalpošanas laiku. Turklāt PFX produktu fluorescējošā krāsa ir skaidri redzama, radot drošus darba apstākļus. PFX lentes ir jaunā maiņa vecā standarta nerūsējošā tērauda transportēšanas lentu aizstāšanā. Tās palīdz ietaupīt enerģiju un palielina esošās līnijas veiktspēju.

PFX TRANSPORTĒŠANAS LENTU VEIDI

Mūsu klāstā atradīsiet šādas PFX lentes:

 • moduļu transportēšanas lentes;
 • jauna materiāla PFX moduļu lentes (bez eļļošanas);
 • jaunās paaudzes 553 FLEXTOP moduļu lentes;
 • jaunās paaudzes 551 PRO LBP akumulācijas moduļu lentes;
 • jaunās paaudzes 550 “FlightTop” moduļu lentes;
 • vairāk noderīgas informācijas atradīsiet Movex katalogā.

 

PFX UN METĀLA KONVEIJERU LENTU SALĪDZINĀJUMS

Salīdzināsim PFX un metāla konveijera lentes pēc to efektivitātes, trokšņu samazināšanas iespējām, higiēnas un draudzīguma videi.

Efektivitāte

 • Plastikāta transportēšanas PFX lentes ir trīsreiz vieglākas par metāla lentēm, tāpēc tiek izmantota mazākas jaudas piedziņa, kas samazina enerģijas patēriņu.
 • Mūsu piedāvātā piegādātāja PFX lentēm ir ievērojami zemāks berzes koeficients, kas atšķiras no metāla lentu berzes koeficienta līdz pat 3 reizēm.
 • Kopā ar PFX lentēm piedāvājam izmantot ražotāja “Blulub” slīdes vadotnes, kas pagarina lentes kalpošanas laiku un saglabā mazāku berzi, kā arī saīsina operatora darba laiku remontdarbiem.
  “Blulub“ slīdes vadotnes ir augstas veiktspējas, no vairāku vielu maisījuma veidots, augstas molekulmasas polietilēna materiāls ar jaunākās paaudzes cietajām smērvielām, kas īpaši ierobežo eļļošanu. “BluLub” izstrādājumi nodrošina augstu izturību pret nodilumu un nolietojumu, prasa mazāk enerģijas, to berzes koeficients ir zemāks, kas uzlabo izstrādājuma stabilitāti un samazina slīdošo/kustīgo daļu nodilumu.
 • Spilgta fluorescējošā oranžā krāsa operatoram ātri ļauj saskatīt problemātiskās vietas produkta noplūdes, mehānisku bojājumu vai plīsuma gadījumā, kā arī novērst lielākas iespējamās problēmas.
 • PFX lentes maksā lētāk nekā metāla lentes.

 

Trokšņa mazināšana

Plastikāta lentu izmantošana uz pusi samazina konveijera radīto troksni, apkalpojošajam personālam ļaujot strādāt klusākā vidē, īpaši strādājot ar stikla taru.

Higiēna

PFX transportēšanas lentes aizsargā pret putekļiem (neizdala metāla putekļus), strādājot ekstremālos apstākļos – uz šo lentu virsmas uzkrājas par 90 % mazāk putekļu nekā uz metāla virsmas. Tas rada darbam labvēlīgāku vidi.

Draudzīgums videi

Pēc īpašas tehnoloģijas ražotie konveijeri nav jāieeļļo ar smērvielām vai citām ķīmiskajām vielām (kā metāla konveijeri), lai produkts labāk virzītos pa lenti. PFX konveijera lentes ir izgatavotas no īpaša plastikāta maisījuma PBT (polibutilēna tereftalāta) ar piedevām, kas īpaši izstrādātas darbam ar ķēdi vai lenti ar daļēju eļļošanu vai bez tās, kad tiek izvirzītas augtas ātruma, veiktspējas un efektivitātes prasības.

Uz konveijeriem nav jāpiestiprina speciālas siles un tvertnes eļļošanas materiālu novadīšanai un uzkrāšanai, konveijeriem nav nepieciešama eļļošana, izmantojot sprauslu sistēmas, un apkope, tāpēc virsmas zem konveijeriem nekļūst slidenas no eļļošanas šķidrumiem un iespējams labāk ievērot higiēnu. Nav jāuztraucas par to, kā un kur izmantot izlietoto konveijera smērvielu, kā to utilizēt, nepiesārņojot dabu.

TRANSPORTĒŠANAS LENTU PASŪTĪŠANA

Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties pa tālruni +371 264 71400, +371 294 20107 vai e-pastu  romualds@pakmarkas.lv. Mūsu speciālisti sniegs jums visu nepieciešamo informāciju, atbildēs uz visiem jautājumiem un palīdzēs pieņemt pareizāko lēmumu.

Ja jūs interesē, kādus konveijerus mēs piegādājam, iesakām apmeklēt kategoriju Konveijeri. Ja meklējat citas daļas vai sistēmas, ja interesē transportieru daļas – apmeklējiet kategoriju Konveijeru komponenti.