Pizzato drošības durvju pozīcijas sensori

Mēs esam pasaulslavenā Itālijas ražotāja Pizzato Elettrica oficiālie pārstāvji. Šī 1984. gadā dibinātā ražotāja produkti ir sertificēti ar marķējumu „100 % Ražots Itālijā”, tiem ir augsta IP aizsardzības klase (līdz 69 K), un tie spēj darboties ekstremāli zemā temperatūrā (līdz -40° C). Viens no galvenajiem Pizzato Elettrica produktu segmentiem ir drošības ķēžu komponenti.

Sensori, kas mehāniski fiksē durvju pozīciju, lai uzraudzītu durvju vērtnes pozīciju (atvērts/aizvērts), ir dizainiski modulāri (kā Pizzato ierobežotājslēdži), tādējādi iespējams nodrošināt dažādas konfigurācijas:

Korpusi ir izgatavoti no metāla (sērija FD, FL un FC) vai tehnopolimēra (sērija FR, FX, FW, FK un FP)

Slēdži (fiksējošās dakšas) dažādām stiprināšanas pozīcijām: taisnai, noliektai, sašaurinātai utt. Iespējams arī izvēlēties fiksatora turētāja spēku (10 N (standarts) vai uzlaboto 30 N versiju). Ja nepieciešams, sensora “galvu” var arī pagriezt attiecībā pret korpusu.

Kontaktu bloki ir pielāgoti dažādām kontaktu grupām: 1NO–1NC, 1NO + 1NC, 2NC, 2NO, 1NO + 2NC, 3NC, 2NO + 1NC. Ir arī iespējams izvēlēties aktivizēšanas veidu: lēna darbība, ātra darbība, pārklāšanās, atlikta aktivizēšana, atlikta un izolēta aktivizēšana starp atsevišķām kontaktu grupām, ar neatkarīgām kontaktu grupām un apzeltītiem sudraba kontaktiem.

Ir dažādi slēdžu savienojumu veidi: ar caurumiem tiešam kabeļa savienojumam (M16, M20, PG11, PG13.5 ar dubultiem vai trīskāršiem caurumiem), ar M12 savienojumu (līdz 12 vietas), ar PG blīvēm (plastmasas vai metāla) vai ar kabeli plašākai integrācijai.

Bezkontakta durvju pozīcijas sensori (SR B sērija un kompaktā SR A sērija) ir arī izstrādāti, lai uzraudzītu durvju vērtnes pozīciju, bet fiksējošās dakšas vietā tiek izmantots magnētiskās durvju vērtnes balsts, tādēļ šie sensori nenodilst, un tiem ir ārkārtīgi augsta noturības klase pret mitrumu un netīrumiem: IP69K. Šie sensori uztver pozīciju visos virzienos, un tos var savienot secīgi, atvieglojot uzstādīšanu. Lai izslēgtu krāpšanu, šie sensori tiek aktivizēti tikai tad, kad tiem tuvina pārī saslēgtu magnētisko slēdzi (tie pasūtīšanas brīdī tiek saslēgti pārī, izmantojot kodu). Modulācijas iespējas: savienotāji, atslēgšanas attālums (5 vai 8 mm), kontaktu grupas.

Bezkontakta durvju pozīcijas sensori ar RFID (ST sērija) ar uzlabotu sensora un slēdža saslēgšanu pārī, izmantojot digitālo kodu. Iespēja izmantot citu (pārī nesaslēgtu) slēdzi tajā pašā sērijā ir gandrīz neiespējama. Ja slēdzis ir nozaudēts vai bojāts, sensoru iespējams programmatiski saslēgt pārī ar jaunu ST sērijas slēdzi. Lai atvieglotu lietošanu, katram sensoram ir integrētas 4 LED diodes. Tos ir iespējams konsekventi saslēgt vienā drošības ķēdē. Šie sensori atbilst + SIL 3 drošības klasei. Aktivizēšanas attālums līdz 20 mm. PNP izvades tips (OSSD).

⌂ Mēs arī piedāvājam automatizācijas inženiertehniskos pakalpojumus drošības ķēžu komponentu uzstādīšanas, nodošanas ekspluatācijā un konfigurēšanas jomā atbilstoši nepieciešamajam tehniskajam uzdevumam. Konsultējam kļūmju gadījumos.

Plašāku informāciju skatiet šajos katalogos:

 

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 264 71400, +371 294 20107 vai e-pastu romualds@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.