PLC kontrolieri

Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar uzņēmumu Siemens un piedāvājam plašu šī ražotāja kontrolleru sortimentu.

LOGO! moduļi ir universāli loģiskie moduļi vienkāršu elektriskās vadības uzdevumu veikšanai. Centrālie un paplašināšanās moduļi ir universāli, lai tos varētu izmantot mājsaimniecībā (apgaismojuma, vārtu, žalūziju utt. vadībai) un pielāgot sadales un vadības skapjiem. Šie moduļi ietver vadības tastatūras, digitālās ieejas un izejas, EEPROM atmiņas akumulatorus, un pārslēgšanas programma var sastāvēt no 30 dažādām pamata komandām un papildu funkcijām. All LOGO! ierīcēm ir 56 funkcijas.

Simatic S7 kontrolleri (S7-300, S7-400, S7-1200, S7-1500) ir kompakti, taču ārkārtīgi jaudīgi mikroprocesoru kontrolleri ar ārkārtīgi plašām pielietošanas iespējām. Šīs vadības ierīces ir viegli izmantojamas un apkopjamas. Tām ir arī augsts komandu apstrādes ātrums. Datu apmaiņu var nodrošināt, izmantojot nozarē visplašāk izmantoto Profinet protokolu. Ja nepieciešams, moduļus var pasūtīt izmantošanai ar citiem specifiskiem datu apmaiņas protokoliem.

Simatics S7 kontrolleri ir sagatavoti atbilstoši SAFETY CAPABLE drošības standartam, un, izmantojot atbilstošu moduli, kontrolleri atbilst visām drošības prasībām.

Mēs piedāvājam arī SIPLUS versijas kontrollerus, kas ir pielāgoti darbam elektroniskās ierīcēs sevišķi nelabvēlīgos apstākļos – ja dominē pēkšņas temperatūras, vibrācijas vai mitruma izmaiņas.

Mums ir arī rūpnieciski datori ar integrētām PLC kontrollera funkcijām (SIMATIC PC un PANEL IPC). Tos var brīvi piestiprināt pie sienas – tos nav nepieciešams stiprināt vadības skapjos. Šīs sērijas datoriem nav kustīgu un dilstošu detaļu, tie ir izturīgi un noturīgi pret apkārtējo vidi, un tiem nav nepieciešama apkope.

Tāpat mēs tirgū piegādājam citus kontrolleru piederumus un programmatūru; piedāvājam konfigurācijas pakalpojumus.

Mēs arī piedāvājam plašu operatora konsoļu izvēli (HMIs) (4 līdz 24 collas pa diagonāli). Pieejamas ar skārienekrānu vai parastajām pogām. Mēs varam arī pasūtīt konsoles, kas atbilst augstajām medicīnas un pārtikas nozares prasībām.

⌂ Mums noliktavā vienmēr ir plaša izplatītāko LOGO! moduļu izvēle, S7-1200 kontrolleri un nozarē populārākās HMI KTP700 Basic konsoles.

⌂ Mēs arī piedāvājam automatizācijas inženiertehniskos pakalpojumus, piemēram, PLC kontrolleru uzstādīšanu, nodošanu ekspluatācijā un konfigurēšanu atbilstoši jūsu tehniskajam uzdevumam. Konsultējam kļūmju gadījumos.

Plašāku noderīgo informāciju meklējiet:

 

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 264 71400, +371 294 20107 vai e-pastu romualds@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.