Salokāms iepakojums

Salokāmais (angļu val. wrap packaging) iepakojums tiek plaši izmantots piena rūpniecībā tādu taukus saturošu produktu kā sviests vai margarīns iesaiņošanai..

Augstā mitruma satura dēļ šie produkti ir īpaši pakļauti pelējumam. Produkta garšas un smaržas īpašības ļoti ietekmē no apkārtējās vides absorbētie aromāti. Gaismas, siltuma un UV staru ietekmē šie produkti var viegli pāriet no cietas konsistences šķidrā.

Lai aizsargātu produktu, izvēlamies izejvielas, kas nodrošina skābekļa un aromātu barjeru, sargā no gaismas, karstuma un pārmērīga mitruma. Tam mēs izmantojam alumīnija laminātus, pergamenta papīru vai HDPE plēvi – izejvielu, kas atbilst sagaidāmajam attiecībā uz jūsu produkta iepakojumu.

PIENA PRODUKTU IEPAKOJUMS

  • Salokāmu iepakojumu plaši izmanto piena rūpniecībā, lai iepakotu treknus produktus, piemēram, sviestu vai margarīnu. To izmanto arī saldējumam, biezpienam, sieram un desertiem.
  • Lai aizsargātu produktu, mēs izvēlamies izejvielas, kas nodrošina barjeru pret skābekli un smaku, kā arī pret gaismu, karstumu un lieko mitrumu. Mēs arī izvēlamies izejmateriālus, kas atbilst jūsu produkta iepakojuma prasībām: alumīnija pārklājumu, pergamenta papīru vai augsta blīvuma polietilēna (HDPE) plēvi.
  • Sviesta un margarīna iepakojumam ir izcilas īpašības. Ja nepieciešams, tas var aizsargāt jūsu produktu no mitruma, skābekļa vai citām gāzēm. Smakas barjera, kā arī aizsardzība pret gaismu un karstumu šiem produktiem ir īpaši svarīga. Tāpēc alumīnija pārklājums ir neaizstājams materiāls šāda iepakojuma ražošanā.

 

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 671 85927 vai e-pastu info@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.