Silikona gumijas un profili

Mēs izplatām kvalitatīvus un sertificētus silikona izstrādājumus: loksnes, profilus, blīves un starplikas blīvēšanai un amortizācijai.

Tos parasti izgatavo no gumijas (piedāvājam arī tādus), tomēr gumija nav tik izturīga un nav piemērota atsevišķos procesos. Savukārt “PakMarkas” var piedāvāt silikona izstrādājumus, kas pilnībā piemēroti lietošanai pārtikas ražošanā, nezaudējot savas īpašības pat +300 °C temperatūrā, intensīvas iztvaikošanas apstākļos vai mazgājot ar agresīviem ķīmiskiem līdzekļiem.

Atkarībā no klienta vajadzībām varam piedāvāt standarta (apaļas, taisnstūra, kvadrātveida vai trapecveida) formas profilus vai pēc klienta īpašām vajadzībām (rasējumiem vai parauga) izgatavotus vienreizējos profilus: stingrus vai porainus, pašlīmējošus, ar vēlamo krāsu (tai skaitā caurspīdīgus) un cietību.

Ir iespēja pasūtīt specifiskus silikona izstrādājumus ar metāla putekļiem (iepakošanai vai ražošanas līnijām ar metāla detektoriem) vai piepūšamus (spiediens līdz 4 bāriem) profilus, ko izmanto mainīgu tukšumu blīvēšanai.

Silikona izstrādājumu galvenie raksturlielumi:

  • temperatūra no –70 °C līdz +315 °C;
  • cietība 20–90 Sh.

 

Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties pa tālruni +371 264 71400, +371 294 20107 vai e-pastu romualds@pakmarkas.lv. Mūsu speciālisti sniegs jums visu nepieciešamo informāciju, atbildēs uz visiem jautājumiem un palīdzēs pieņemt pareizu lēmumu.