Rūpnieciskās “Detas” LED signāllampas

Izplatām itāļu ražotāja DETAS signāllampas, kas tiek uzstādītas uz dažādām automatizētām iekārtām un ir paredzētas, lai informētu iekārtu tuvumā strādājošo personālu par iekārtas pašreizējo stāvokli, iespējamu apdraudējumu, procesa apturēšanu un citu svarīgu informāciju. Informācija tiek pārraidīta ar dažādu krāsu lampām, to mirgošanu vai vienmērīgu gaismu, lampās var integrēt skaņas signālu.

DTS-LED – pilnīgi modulāra DETAS signāllampu sērija. Ņemot vērā savas individuālās vajadzības, klients var pasūtīt dažādas kājiņas/paliktņus, izvēlēties lampu krāsu un skaitu, kā arī skaņas signālus. Šī sērija tiek ražota trīs izmēros: 30, 50 un 70 mm diametrā. Raksturīga ļoti augsta izturība pret apkārtējās vides ietekmi (aizsardzības klase – IP65). Spriegums 12 vai 24 VDC.

DTS-LED-LC ir atjaunināta modulāro DTS-LED lampu sērija. Atšķirībā no standarta DTS-LED sērijas lampām atjauninātās LC sērijas lampas netiek paplašinātas ar moduļiem, ir tikai viens izmērs – 70 mm. Tiek ražotas trīs galīgās versijas: trīs (LC30), četru (LC4) un piecu (LC5) krāsu un vienmēr ar skaņas signālu. Nepieciešamības gadījumā var pārslēgt gaismas režīmu (nepārtraukts/mirgojošs), mainīt skaņas signāla intensitāti un veidu. Aizsardzības klase IP53, spriegums 24 VDC.

MULTI ir programmējamu lampu sērijas. Šīs lampas ir aprīkotas ar RGB gaismas diodēm, tāpēc nelielai vienpakāpes lampai var būt pat līdz 6 krāsām un skaņas signāls. Lielisks risinājums, ja nav daudz vietas izcilai pielāgošanās spējai.

Lampas EKOS, QPLC, LINE, FLEXI un citas ir paredzētas iekārtu (piem., Radiolex komutācijas skapji (norāde)) apgaismojuma ierīkošanai. Toņu gamma ir plaša, produkts ir pilnībā sagatavots, tāpēc, izvēloties pareizo modeli, montāža ir ļoti vienkārša. Vairāk noderīgas informācijas par šo produktu atradīsiet katalogā (13.–37. lpp.).

Mūsu noliktavā vienmēr ir moduļu sērijas DTS-LED 50 mm lampas, atjaunināta modeļa DTS-LED LC 70 mm (3 un 5 piecu krāsu) lampas un Multi sērijas signāllampas.

Vairāk noderīgas informācijas atradīsiet katalogos:

Faili:

DETAS signāllampu DTS katalogs (EN/IT)

DETAS DTS-LED LC sērijas lampu brošūra (EN/IT)

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 264 71400, +371 294 20107 vai e-pastu romualds@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.