Tintes printeri

Tintes printeris 9750 – ātrai iepakojuma marķēšanai

Tintes marķēšanas iekārtas ir paredzētas, lai nodrošinātu gludu, vienkāršu un ātru drukāšanas procesu.

Tintes printeris 9750 ir veidots, pamatojoties uz četru gadu desmitu ilgiem pētījumiem un pieredzi. Paredzēts tekstu (līdz 5 rindām) un citas informācijas marķēšanai uz dažāda veida iepakojuma un virsmām.

Ražošanas līnijai paredzētā tintes printera 9750 priekšrocības 

  • rūpīgi pārdomāts tintes sagatavošanas process samazina tintes patēriņu un nepatīkamas smakas izdalīšanos līdz pat 50 %;
  • ir ieviestas rūpnieciskās 4.0 tehnoloģijas;
  • integrēta moduļu sistēma – var mainīt atsevišķas daļas, nevis visu bloku, tādējādi samazinot izmaksas un atkritumu daudzumu;
  • iekārta ir pilnībā izgatavota no nerūsējošā tērauda IP56 un viegli integrējama jebkurā ražošanas līnijā.

Tintes printera 9750 iespējas ražošanā

Piemērots drukāšanai uz plastikāta, stikla, metāla, kartona un citiem dažādiem specifiskiem materiāliem. Plaša tintes krāsu izvēle. Tintes printeri 9750 plaši tiek izmantoti pārtikas produktu, dzērienu, sadzīves ķīmijas, elektroiekārtu, elektronikas izstrādājumu, cauruļu un kabeļu marķēšanai.

Lejupielādēt vairāk informācijas – Printeris 9750

Iepazīstieties ar citām Pakmarkas tintes marķēšanas iekārtām:

Markem-Imaje ir uzticams rūpniecisko marķēšanas iekārtu ražotājs, kas pieder globālajai Dover Corporation grupai. Uzņēmums piedāvā visplašāko klāstu produktu un iepakojuma marķēšanas jomā. Mēs esam vienīgais oficiālais ražotāja Markem Imaje pārstāvis Lietuvā un Latvijā.

Sazinieties pa tālruni +371 261 25367 vai e-pastu igors.v@pakmarkas.lv. Mūsu speciālisti sniegs jums visu nepieciešamo informāciju, atbildēs uz visiem jautājumiem un palīdzēs pieņemt pareizāko lēmumu.