Zemsprieguma iekārtu vadības komponenti

Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar Siemens un piedāvājam plašu pilnībā modulāru SIRIUS un SENTRON iekārtu vadības zemsprieguma komponentu sortimentu.

Motora aizsardzība:

  • Aizdedzes aizsardzības sistēmas – nominālais strāvas stiprums – 100 A, reaģē līdz 1250 A. Klase – 10/20.
  • Pārslodzes termoreleji, kas piestiprināti aizdedzes aizsardzības sistēmai vai kā atsevišķs elements.
  • Pārslodzes elektroniskie releji – nominālais strāvas stiprums – līdz 115 A. Aizsardzības klase – no 5E līdz 30E.

 

SIRIUS slēdži nominālajam strāvas stiprumam līdz 500 A; to sprieguma vadības diapazons ir no 12 V DC līdz 600 V AC. Siemens ražo daudz dažādu slēdžu versiju un vēl vairāk tehnisku piederumu: ar papildu ekspluatācijas elementiem (diodēm, varistoriem, RC elementiem utt.), sagrupētām reversējošajām programmām, ar drošības ieeju („Safety ready”), ar integrētu regulējamu laika pārslēgšanas funkciju (star-delta) un slēdžiem darbam ar ļoti specifiskām programmām (kapacitatīvā slodze līdz 1200 A, neinduktīvās slodzes līdz 2650 A utt.).

Starpposma slēdži līdz 10 kontaktgrupām, ko mēs varam piedāvāt izkārtotus atbilstoši jūsu tehniskajām vajadzībām (katra grupa individuāli NO vai NC). Starpposma releji var būt iespraužami vai brīvi piestiprināti pie DIN sliedes (savrupi); platums – tikai 6,2 mm.

Uzraudzības releju mērķis ir reaģēt uz tīkla parametriem, piemēram, strāvas stiprumu, fāzes nelīdzsvarotību, motora darbības ātrumiem, efektivitāti, temperatūrām (izmantojot pretestības sensorus (sensora reference) vai termoelementus), tīkla kvalitātes un daudzfunkciju laika relejus (līdz 27 laika loģikas funkcijām).

Drošības tehnoloģija. Modulārie drošības releji, kas atbilst SIL3 drošības prasībām. Izejas – relejs vai tranzistors, var uzstādīt laika atlikšanas funkcijas. Drošības relejus konfigurē, izmantojot atbilstošu programmatūru (SIRIUS safety ES) vai augstāka līmeņa vadības sistēmas.

SIRIUS laidenie starteri ir sadalīti trīs līmeņos atbilstoši to funkcionalitātei: Basic, General un High (ar vadības ekrānu un gatavo drošību). Atbilstoši palaišanas klasei, tie ir kvalificēti kā 10, 20 un 30 – „Normal”, „Heavy”, „High”. SIRIUS laidenos starterus var saslēgt ar 3 (līdz 1280 A) vai 6 (delta, līdz 2217 A) vadiem. Lokālā vai attālinātā vadība, izmantojot augstāka līmeņa vadības sistēmas.

Pogas ir paredzētas vadības ierīcēm. Atbilstoši jūsu vajadzībām mēs varam piedāvāt izturīgas Siemens pogas: no apgaismotām līdz tādām, kas pielāgotas saziņai ar AS Interface un IO Link protokoliem. Tās var izmantot, lai būtiski samazinātu vadu daudzumu automatizētajās ierīcēs, tos aizstājot ar tikai diviem.

Mums vienmēr noliktavā ir plaša slēdžu, starpposma releju un pogu izvēle.

⌂ Tāpat mēs piedāvājam automatizācijas inženieru pakalpojumus, piemēram, lai izvēlētos automatizācijas komponentus atbilstoši tehniskajam uzdevumam, uzstādīšanai, regulēšanai un konfigurācijai.

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 264 71400, +371 294 20107 vai e-pastu romualds@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.