Konveijeru dzenošie rullīši

Pārdodam ražotāja “Euroroll” dzenošos un gravitācijas konveijera rullīšus un to uzglabāšanas sistēmas palešu un kartona kastu transportēšanai.

“PakMarkas” konveijera rullīši ir izgatavoti no augstākās kvalitātes tērauda, nerūsējošā tērauda, plastikāta un alumīnija.

Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties pa tālruni +371 264 71400+371 294 20107 vai e-pastu romualds@pakmarkas.lv. Mūsu speciālisti sniegs jums visu nepieciešamo informāciju, atbildēs uz visiem jautājumiem un palīdzēs pieņemt pareizāko lēmumu.

Varam piedāvāt ļoti plašu konveijeriem paredzētu “Euroroll” dzenošo rullīšu klāstu.

Rullīši ar mehāniski ievietotām rievām

Šāda veida rullīši ļauj transportēt produktus, izmantojot apaļās siksnas. Siksnu diametrs ir 5 mm vai 6 mm. Maksimālais iegūtais rievas dziļums ir 6 mm. Izmanto dažāda veida un izmēra kastēm. Rullīša ar piedziņas galviņu maksimālā slodze ir 300 N (apaļās siksnas zemā vilkmes spēka dēļ).

Rullīši lietošanai ar daudzslāņu siksnām

Šo rullīšu piedziņas galviņā esošās rievas ļauj izmantot daudzslāņu Poly-V siksnas. Galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar ķēdes piedziņu ir lielāks ātrums un ievērojami zemāks trokšņa līmenis.

Ideāli piemēroti vieglu un vidēju kravu, piemēram, kartona kastu, konteineru, riepu, pārvadāšanai. C sērijas izstrādājumus var izmantot arī daudzās citās ražošanas nozarēs.

Rullīši ar zobsiksnu skriemeļiem

Ideāli piemēroti vieglu kravu transportēšanai ar rullīšu konveijeriem. Zobsiksnu piedziņas galva ļauj transportēt kravas ar vieglu un vidēju svaru. Lielāks ātrums tiek sasniegts ar ievērojami zemāku trokšņa līmeni nekā ar ķēdes piedziņu.

Priekšrocības: liels transportēšanas ātrums un zems trokšņa līmenis. Šie rullīši ir īpaši piemēroti lietošanai sausās, no putekļiem brīvās telpās.

Rullīši ar vienu/divām zvaigznēm

Šie dzenošie konveijera rullīši ir paredzēti smagu kravu transportēšanai. Paredzēti galvenokārt paletēm un tērauda konteineriem, kā arī citām smagsvara precēm.

Dzenošie rullīši ar divām zvaigznēm nodrošina gan vertikālu, gan horizontālu kustību, kad ir ieslēgta piedziņa.

Konusveida rullīši

Tos izmanto dzenošajā un nemotorizētā konveijerā. Tos plaši izmanto kastu, konteineru vai riepu transportēšanai. Rullīšu koniskums ir 1,8° vai 2,2°.

Cietie koniskie elementi ir izturīgi pret nodilumu un triecieniem, slāpē troksni un izceļas ar augstu izturību pret laikapstākļiem. Tos izmanto ar 30 mm un 50 mm caurulēm.

Mēs pārliecinoši iesakām izturīgus un kvalitatīvus “Euroroll” produktus pārtikas rūpniecības un citiem ražošanas, loģistikas uzņēmumiem un noliktavām.

Uzņēmumam, kas darbojas vairāk nekā 40 gadu, produktu drošība un precīza kvalitāte ir pirmajā vietā – visas sistēmas un komponenti tiek izstrādāti un ražoti tikai uzņēmuma galvenajā mītnē Vācijā.

Sazinieties pa tālruni +371 264 71400+371 294 20107 vai e-pastu romualds@pakmarkas.lv, un mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko preci.