Palešu rullīšu celiņi

Pārdodam EBT2S rullīšus ar bremzi, kas tiek izmantoti, lai nodrošinātu drošību noliktavā.

Darba drošībai noliktavā ir augstākā prioritāte. Šā iemesla dēļ uzņēmuma “Euroroll” inženieri izstrādājuši bremzējošu rullīti EBT2S un pēdējo 30 gadu laikā to nepārtraukti optimizējuši. Šie rullīši regulē transportējamo preču ātrumu uz rullīšu konveijera. No parastajām tukšgaitas bremzēm tās atšķiras ar īso pārnesumu reakciju un ieslēgšanas laiku.

Bremžu tukšgaitas rullītis (EBT2S) sastāv no trīspakāpju planetārā pārnesuma. Ar katru apgriezienu pārnesums piespiež centrbēdzes bremžu klučus pie rullīša korpusa – bremzēšanas spēks ir proporcionāls piemērotajam bremzēšanas momentam. Tādējādi bremžu rullīši notur transportējamās paletes nemainīgā ātrumā.

Bremžu rullīšu attālumu un pareizo bremžu rullīšu veidu nosaka vairāki faktori:

  1. ritēšanas celiņu konstrukcija un ietilpība;
  2. rullīša novirze;
  3. transportējamās preces īpašības (izmērs, svars, jutība, statiskās formas);
  4. bremžu rullīša pretestība;
  5. vides apstākļi, piem., mitrums, aukstums vai karstums.

 

Ieteikumi

Katrā paletes vietā (rullīšu sistēmā ar slīpumu) jāuzstāda vismaz viens rullītis ar bremzi, tikai tad iespējams sasniegt regulējamu ātrumu bez paātrinājuma un palielināta spēka.

Paletes virzīšanās pa rullīšiem (rullīšu sistēmā ar slīpumu) ātrumam nekad nebūtu jāpārsniedz 0,3 m/s. Ja bremžu rullīši ir pareizi izvietoti, ritēšanas ātrums ir 0,1–0,2 m/s.

Svarīgi, lai bremžu rullīšu un bremžu konveijera rullīšu uzkare būtu pareizi noregulēta atkarībā no paletes svara un slīpuma.

Pateicoties berzei starp bremžu rullīti un transportējamo preci (konveijera rullīti vai paleti), tiek panākts neslīdošs kontakts un nemainīgs transportēšanas ātrums.

Piemērojamais temperatūras diapazons no –30 °C līdz +45 °C. Paletes svars – no 80 kg līdz 1400 kg.

Vairāk informācijas par palešu rullīšu celiņiem meklējiet “Euroroll” katalogā.

Sazinieties pa tālruni +371 264 71400+371 294 20107 vai e-pastu romualds@pakmarkas.lv, un mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotākos rullīšu celiņus.