Pizzato drošības durvju eņģes, slēdzenes un roktur

Mēs esam pasaulslavenā Itālijas ražotāja Pizzato Elettrica oficiālie pārstāvji. Šī 1984. gadā dibinātā ražotāja produkti ir sertificēti ar marķējumu „100 % Ražots Itālijā”, tiem ir augsta IP aizsardzības klase (līdz 69 K), un tie spēj darboties ekstremāli zemā temperatūrā (līdz -40° C). Viens no galvenajiem Pizzato Elettrica produktu segmentiem ir drošības ķēžu komponenti.

Eņģes ar integrētiem pozīcijas sensoriem (HP-HC sērija), ko var viegli pārkalibrēt nākamajam durvju vērtnes atvēršanas uztveršanas leņķim. Maksimālais durvju vērtnes uztveršanas leņķis 90°. Maksimālais durvju vērtnes atvēršanas leņķis 180°. Ja nepieciešams uzstādīt smagāku durvju vērtni, lētāk ir pasūtīt tāda paša vizuālā izskata eņģes, bet bez integrēta sensora.

Lai atvieglotu uzstādīšanu, ir pieejamas šādas darbības parametru modulācijas:

Eņģes dizains pēc izmēra, savienošanas iespējas (M12 savienotājs vai vaļīgs kabelis (eņģes augšā, apakšā vai iekšpusē, tieši pie durvīm vai rāmja)) un kontaktu bloki.

Nerūsējošā tērauda eņģes AISI316L HIS versija ir izstrādāta vietām, kur ārkārtīgi svarīga ir tīrība un higiēna (pārtikas un farmācijas nozarei). Atšķirībā no HP vai HC eņģēm, HX eņģes var pasūtīt arī ar elektronisko (tranzistora) kontaktu bloku un integrētām LED diodēm.

Vēl viena Pizzato alternatīva durvju vērtnes pozīcijas uztveršanai ir drošības sensori (FD, FL un FC ar XX95 vai FR, FM, FX, FZ un FK ar XX96) ar specifiskiem kāta tipa pievadiem, kas mehāniski savienoti ar durvju vērtnes eņģēm.

Ja nav iespējams uzstādīt eņģes ar integrētiem sensoriem vai mehāniski savienot drošības sensoru ar eņģi, izmantojot speciālu kāta tipa pievadu, Pizzato piedāvā citu analogu – sviras slēdžus, kas mehāniski pievienoti pašas durvju vērtnes sānos (C1, C2, C3, C4 un C5). Šos slēdžus var aprīkot ar drošības sensoriem FR, FM, FX, FZ un FK.

Drošības slēdzenes (bloķētājs):

 • ar mehāniskās atbloķēšanas atlikšanu (FD vai FP ar XR2) piestiprināšanai pie durvju vērtnes, kas ierobežo piekļūšanu bīstamam aprīkojumam, kas rada risku pat pēc izslēgšanas (piemēram, augstas inerces trīši, griešanas diski, griezēji utt.). Šīs slēdzenes atbilst drošības standartam ISO 14119. Iespēja pasūtīt atšķirīgu slēdzeni ar laika aizturi no 5 līdz 20 sekundēm.
 • ar atslēgu (FD vai FP ar XX99), lai nodrošinātu, ka piekļuve bīstamam aprīkojumam ir tikai pilnvarotiem operatoriem. Šīs slēdzenes atbilst drošības standartam ISO 14119.
 • ar elektronisku slēdzeni (FG) var atslēgt no sprieguma (12 V līdz 230 V DC / AC) padeves vai to pārtraucot (aktivizēts / deaktivizēts solenoīds). Maksimālais fiksēšanas spēks 2800 N. Ja nepieciešams, var pasūtīt slēdzenes ar integrētām LED diodēm (četras iespējas), ar atslēgu vai trauksmes pogu. Maksimālais slēdža turēšanas spēks ir 2800 N.
 • Elektroniskās slēdzenes FS kompaktajai versijai ir galvenās FG slēdzeņu īpašības, izņemot šādas iespējas: avārijas poga, atslēga, LED diodes.
 • Elektroniskajai slēdzenei un RFID (NG versija) ir galvenās FG slēdzeņu īpašības un vienreizējs slēdzenes saslēgums pārī, un slēdzis. Atbilst SIL3 + prasībām. Izmantojot vienu kabeli, virknē var saslēgt līdz 32 slēdzenēm. Elektroniskās drošības izejas OSSD, var pasūtīt priekšējo paneli ar integrētiem HMI elementiem, līdz trim pogām. Maksimālais slēdža turēšanas spēks ir 9750 N.
 • Elektroniskās slēdzenes kompaktajai versijai ar RFID versiju NS ir galvenās NG īpašības, izņemot iespēju piestiprināt HMI pogas pie pārsega. Taču var pasūtīt iedobumus avārijas atslēgšanai (ar skrūvgriezi vai atslēgu). Maksimālais slēdža turēšanas spēks ir 2100 N.

 

Aprīkojuma korpusā izmantotie Pizzato drošības rokturi P-KUBE ir vienkāršs, viegli pielāgojams, izturīgs un efektīvs risinājums aprīkojuma ražotājiem un uzstādītājiem. P-KUBE var darboties pārī ar visiem Pizzato durvju pozīcijas sensoriem, un to var piestiprināt atveramajām un bīdāmajām durvīm. Šie rokturi ir iedalīti piecās kategorijās:

 • P-KUBE 1 (sērija VF AP-P1) rokturi ir izstrādāti izmantošanai pārī ar durvju pozīcijas sensoru FD vai drošības slēdzi FG. Izturīgs metāla centrēšanas izcilnis nodrošina precīzu durvju vērtnes atbilstību rāmjiem. To piegādā kopā ar izslēgšanas ierīci, lai novērstu nejaušu durvju aizslēgšanos.
 • P-KUBE 2 (AP G sērija) rokturi ir izstrādāti izmantošanai pārī ar NG sērijas drošības slēdzenēm ar RFID tehnoloģiju, kas garantē ārkārtīgi augstu drošību ar RFID drošības kodu, kā arī slēdzene ir izturīga un spēj noturēt līdz 9750 N. Kad slēdzene ir atslēgta, izcilnis aiztur durvis pret nejaušu atvēršanos ar spēku līdz 30 N.
 • P-KUBE FAST (sērija VF AP-S13) kompaktie un vieglie rokturi ir paredzēti izmantošanai kopā ar durvju pozīcijas sensoriem FD vai drošības slēdzenēm FG. Šim rokturim ir integrēts avārijas atslēgšanas bīdnis, lai operatoram būtu iespēja ātri atstāt šo vietu. Komplektā ir iekļauta izslēgšanas ierīce.
 • P-KUBE SUPER (AP G2C-800 sērija) ir būtiski uzlabota P-KUBE 2 versija, kas paredzēta smagākām durvīm un kurai tādēļ ir divi centrējošie izciļņi. Ar visiem ieguvumiem, ko nodrošina P-KUBE2.
 • P-KUBE Krome (AN sērija) ir vismodernākais Pizzato drošības rokturis. Paredzēts izmantošanai pāros ar NS vai NG sērijas drošības slēdzenēm ar RFID kodiem. Šos rokturus var pasūtīta arī ar funkcijas slēdzi krāsā pēc izvēles (piemēram, atslēgšanai, pārlādei, ieslēgšanai utt.). Var pasūtīt rokturi ar RGB LED apgaismojumu, kas norāda ierīces vai procesa statusu (7 dažādas krāsas).

 

 

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 264 71400, +371 294 20107 vai e-pastu romualds@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.