Pizzato ierobežotājslēdž

Mums krājumā vienmēr ir plaša Pizzato Elettrica ierobežotājslēdžu izvēle.

Mēs esam pasaulslavenā Itālijas ražotāja Pizzato Elettrica oficiālie pārstāvji. Šī 1984. gadā dibinātā ražotāja produkti ir sertificēti ar marķējumu „100 % Ražots Itālijā”. Viens no galvenajiem Pizzato Elettrica produktu segmentiem ir ierobežotājslēdži.

Pakmarkas piedāvā ārkārtīgi plašu Pizzato ierobežotājslēdžu, kuru slēdži ir modulāri, sortimentu. Tas nodrošina būtiskas priekšrocības lietotājam, jo ierīču parametru maiņa var izmainīt vai aizstāt slēdža pievadu, kontaktblokus vai pat savienojumus.

Pizzato Elettrica modulārā ierobežotājslēdža bloka iespējas:

Pievads (jeb galva) ir tā ierobežotājslēdža daļa, kas atbild par mehāniskās kustības (pozīcijas) pārraidi uz sensoru. Pizzato piedāvā dažādus slēdžu pievadu veidus: spiedpogas (dažādi augstumi, piestiprinātas blakus virvēm vai trosēm, ar lodītēm utt.), sviras (dažādi fiksētie garumi, regulējami garumi, dubultās sviras, ar dažādiem riteņiem), stieņi, antenas (ar fiksētu uzraudzības kustības virzienu vai kustības aktivizēšanas iespēju jebkurā virzienā) un virves. Visus šos pievadu veidus vajadzības gadījumā var pagriezt uz slēdža korpusa. Pizzato piedāvā arī pievadus ar mehāniskas atiestatīšanas funkciju izmantošanai ierīcēs, kas operatoram pirms atiestatīšanas jāpārbauda.

Kontaktbloki ir pielāgoti dažādām kontaktu grupām: 1NO–1NC, 1NO + 1NC, 2NC, 2NO, 1NO + 2NC, 3NC, 2NO + 1NC. Ir arī iespējams izvēlēties aktivizēšanas veidu: lēna darbība, ātra darbība, pārklāšanās, atlikta aktivizēšana, atlikta un izolēta aktivizēšana starp atsevišķām kontaktu grupām, ar neatkarīgām kontaktu grupām, ar tranzistoru kontaktiem un apzeltītiem sudraba kontaktiem.

Ir dažādi slēdžu savienojumu veidi: ar caurumiem tiešam kabeļa savienojumam (M16, M20, PG11, PG13.5 vai ar dubultiem caurumiem), ar M12 savienojumu (līdz 12 vietas), ar PG blīvēm (plastmasas vai metāla) vai ar kabeļiem plašākai integrācijai.

Atkarībā no korpusa izmēra un veida Pizzato ierobežotājslēdži ir sadalīti:

 • Lieljaudas sērijā, kurā slēdži ir izgatavoti no metāla (FD, FL un FC) vai tehnopolimēriem (FP).
  Aizsardzības klase IP67, piemērota ekspluatācijai temperatūrās no -25 līdz +80° C (no -40° C ar iespēju T6).
 • Standarta tipa sērija, kurā slēdži ir izgatavoti no tehnopolimēriem (FR, FX un FK) vai metāla (FM un FZ).
  Aizsardzības klase IP67, piemērota ekspluatācijai temperatūrās no -25 līdz +80° C (no -40° C ar iespēju T6).
 • Samontētā kompaktā Pre-wired sērija, kurai ir ārkārtīgi augsta aizsardzības klase (IP69K). Uzstādīts iekārtās, kas ir mazgājamas (pat ar augstu spiedienu). Svarīgi arī, ka šīs sērijas pievadu sviras ir izgatavotas no metāla. Korpusi ir izgatavoti no metāla (NA un NB) vai tehnopolimēra (NF).
  Aizsardzības klase IP67 un IP69K, piemēroti ekspluatācijai temperatūrā no -25 līdz +80° C (no -40° C ar iespēju T6).
 • Micro sērija – mazi slēdži, ko var sadalīt grupās. To korpusi ir izgatavoti no tehnopolimēra.
  Aizsardzības klase IP20 vai IP40 (MS un MF), IP65 (MK). Piemēroti ekspluatācijai temperatūrā no -25 līdz +85° C (MS un MF) un no -40 līdz +85° C (MK).
 • Pizzato arī piedāvā dažādu slēdžu sēriju versijas, kas pielāgotas sprādzienbīstamām atmosfērām (ATEX):
  Lieljaudas sērijā – FD un FL,
  Standarta sērijā – FM,
  Samontētā (Pre-wired) sērijā – FA.
  Aizsardzības klase IP67, izņemot FL un FD (IP66).
  Ekspluatācijas temperatūra: FD, FL, FM un FA no -20 līdz +60° C (EX7) un no -20 līdz +70° C (EX4 / EX8) FD un FL.
 • Ekspluatācijai augstā temperatūrā paredzēti slēdži:
  Lieljaudas sērija – FD, kas paredzēta ekspluatācijai līdz +180° C (IP67) temperatūrā.
  Micro sērijā – MF, kas paredzēta ekspluatācijai +180° C temperatūrā (IP20) vai MK, kas paredzēta ekspluatācijai +120° C (IP40) temperatūrā.
 • Slēdži īpašai izmantošanai: signāls ar atliktu kontaktu (FR573-M2), ar elektrības atiestatīšanas funkciju elektrosadales skapjiem utt.

 

Plašāku informāciju skatiet šajos katalogos:

 

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 264 71400, +371 294 20107 vai e-pastu romualds@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.