Rūpnieciskie metināšanas roboti

Kawasaki loka metināšanas roboti izmanto visprogresīvākās tehnoloģijas, lai sacenstos ar prasmīgu metinātāju nodrošināto metināšanas kvalitāti. Roboti parasti ir aprīkoti ar loka metināšanai piemērotu programmatūru, kas ļauj ātri un viegli programmēt procesa posmus. Pateicoties adaptīvajai metināšanas funkcijai, var modificēt robota pozīciju un ātrumu metināšanas laikā, lai aizpildītu dažādas šuves. Iekārtu intelekta, pielāgoties spējas un precizitātes dēļ šie loka metināšanas roboti ir piemēroti plašam loka metināšanas pielietojumu klāstam.

Vienkārša vadība
Katram robotam parasti ir viegli redzama un vadāma vadības ierīce ar LCD skārienekrānu. Lietotājs iemāca robotam procesa posmus, izmantojot īpašus loka metināšanas mācību ekrānus, kas ir izstrādāti vienkāršai lietošanai.

 Nosacījumu datubāze
Automatizētā procesa laikā lietotājs var mainīt metināšanas nosacījumus un saglabāt šīs izmaiņas iebūvētajā datubāzē. Vēlāk saglabātos nosacījumus var atsaukt no datubāzes un atkārtoti izmanto citam procesam.

Īsāks dīkstāves laiks
Standarta palaišanas secības funkcija uzlabo loka konstrukciju. Metināšanas kļūdas gadījumā robots atkārtoti palaiž sekvences funkciju, lai automātiski atkārtotu metināšanu un atsāktu darbību.

 Manuāla vadība
Kawasaki loka metināšanas robotiem ir viena klikšķa loka IESLĒGŠANAS/IZSLĒGŠANAS funkcija, kas ļauj lietotājiem viegli un ātri izslēgt un ieslēgt metināšanu automātiskās metināšanas laikā. Šāda manuāla loka kontrole palīdz lietotājiem risināt ar detaļām saistītas novirzes.

 Attālinātā programmēšana
Kawasaki piedāvā attālināto loka metināšanas programmatūru, kas nodrošina automātisku robotprogrammu ģenerēšanu no 3D CAD datiem. Kawasaki KCONG programmatūra būtiski samazina robotu apmācības laiku un ražošanas izmaksas.
B-sērijas roboti ir izstrādāti, izmantojot punktmetināšanu, pateicoties Kawasaki progresīvajām tehnoloģijām un plašajai pieredzei autobūves nozarē. Robotiem ir vadi visā rokas garumā un tie ietaupa vietu, izmantojot jaudīgus motorus un progresīvas kustību vadības tehnoloģijas. Šī funkcijas samazina ražošanas līnijas izstrādes un digitālās konstruēšanas laiku. B-sērijas roboti ir ideāli piemēroti punktmetināšanas risinājumiem.

 Ātra punktmetināšana
Mazāks neto svars, jaudīgi motori un progresīva kustību vadības tehnoloģija padara B-sērijas robotus par sprinta čempioniem. Šādi roboti ir ideāli piemēroti ātrām, īsām kustībām, tādēļ ir ļoti noderīgi punktmetināšanai. Metināšanas instrumenta uzlabotā servo sekvencēšana un instrumenta uzlabotā automātiskā paātrinājuma un apturēšanas optimizēšana būtiski samazina cikla ilgumu un nodrošina maksimālu veiktspēju.

 Kompakta konstrukcija
Salīdzinot ar tradicionālajiem robotiem ar līdzīgu kravnesību, B-sērijas robotiem ir daudz šaurāki korpusi, kas aizņem mazāk vietas. Tādēļ tos var uzstādīt blīvās ražotnēs, nesamazinot ražīgumu. Turklāt kabeļu turētāji B-sērijas robotu iekšienē vēl vairāk samazina darba telpu.

Plašs darbību diapazons
B-sērijas robotam ir gara roka un plašākas pielāgošanas iespējas. Kawasaki Robotics ilggadējā pieredze autobūves nozarē ļauj uzņēmumam izstrādāt optimālu korpusa-mezglu sistēmas konstrukciju.

Vairāk: KAWASAKI_LOKA METINĀŠANAS SĒRIJA, KAWASAKI_B-SĒRIJA

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 261 25367 vai e-pastu igors.v@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.