Motorizēti konveijeri

Piedāvājam plašu motorizēto konveijeru sortimentu:

  • Plāksnīšu ķēžu konveijeri un to mezgli

Šie konveijeri izmantojami tukšu un pildītu pudeļu, stikla burku un citās taras vienībās iepildīto produktu tehnoloģisko plūsmu organizēšanai dažādās pārtikas un nepārtikas produktu fasēšanas un iepildīšanai līnijās.

  • Veltnīšu konveijeri

Izmantojami dažādu iepakojumu, kastu, uz paliktņiem uzkrautu preču utt. transportēšanai. Plaši izmantojami noliktavu iekārtu sistēmās dažādu kravu izkraušanai un pārvietošanai.

  • PVC lentas konveijeri
    Var izmantot dažādās rūpniecības nozarēs, sākot ar konditorejas izstrādājumu ražošanas uzņēmumiem līdz būvmateriālu ražotnēm. Lentas konveijeru kvalitāte sniedz iespēju tos izmantot tādās rūpniecības nozarēs, kur jāievēro augstas sanitārās prasības, proti, pārtikas, kosmētikas un citās rūpniecības nozarēs.
  • Moduļu lentas konveijeri
    Moduļu lentas konveijeri ir plaši piemērojami dažādās rūpniecības nozarēs. Īpaši liela konveijera lentu izvēle, kas palīdz precīzi piemērot iekārtu nepieciešamo funkciju izpildei.

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 261 25367  vai e-pastu igors.v@pakmarkas.lv Mūsu speciālisti sniegs jums visu nepieciešamo informāciju, atbildēs uz interesējošiem jautājumiem un palīdzēs pieņemt atbilstošu lēmumu.

Vairāk iespēju: Konveijeri