Rūpnieciskie savākšanas un novietošanas roboti

Universālie R-sērijas roboti ir maza un vidēja izmēra robotu nozares etalons. Pateicoties kompaktai konstrukcijai, darbības ātrumam un plašajam darbības laukumam šos robotus var izmantot dažādās nozarēs.

Y-sērijas celšanas un kraušanas robotus izmanto produktu montāžai, savākšanai un kraušanai kastēs dažādās nozarēs. Šī sērija ir izstrādāta ātram darbam ar plašu kustību diapazonu.

Ļoti liels ātrums
Vieglo R-sērijas robotu rokas ar jaudīgajiem motoriem nodrošina nozarē lielāko paātrinājumu un ātrumu. Paātrinājums automātiskie pielāgojas kravai un robota pozīcijai, nodrošinot optimālu ražīgumu un cikla veikšanu visīsākajā iespējamajā laikā. Y-sērijas delta robotu ciklu ilgums ir pat 0,27 s, kas ļauj panākt maksimālu ražīgumu.

Plašs kustību diapazons
R-sērijas robotu plašais kustību diapazons nodrošina plašāku darbības laukumu un pielāgošanas iespējas. Y-sērijas robotu darbības laukums ir ideāli piemērots ātrdarbības risinājumiem, kur nepieciešams plašs kustību diapazons.

Aizsardzība no ārējas ietekmes
R-sērijas robotu asis un barošanas savienojumi ir ūdensizturīgi. Aizmugurējā ass atbilst IP67, bet citas asis atbilst IP65 klasifikācijai. Ir iespējama arī visas rokas aizsardzība atbilstoši IP67 standartam.

YF03N robota roku var mazgāt gan ar skābiem, gan sārmainiem mazgāšanas līdzekļiem, tādēļ tas ir lieliski piemērots darbam ar pārtikas produktiem, kam nepieciešama tīra vide. Turklāt YF002N un YF003N modeļu roboti izmanto tikai ar pārtiku saderīgas smērvielas, kas atbilst nozares standartiem.

Augsts griezes moments
R-sērijas robotu roku jaudīgie motori un izturīgā konstrukcija nodrošina augstu griezes momentu un ļauj pacelt smagas kravas.

Kompaktums
R-sērijas roku kompaktā konstrukcija neaizņem daudz vietas ražošanas objektā. Tādēļ vienā iekārtā var uzstādīt vairākus robotus, nezaudējot produktivitāti.

Vairāk: KAWASAKI_Y-SĒRIJA, KAWASAKI_R-SĒRIJA

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 261 25367 vai e-pastu igors.v@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.