Pudeļu skalošanas, mazgāšanas iekārtas

Skalošanas iekārtas ir paredzētas mehānisko piesārņojumu noņemšanai no jaunām pudelēm, kas rodas transportējot pudeles, kā arī bioloģiskā piesārņojuma samazināšanai, kas ir bīstams gan produktam, gan cilvēka veselībai.

Šīs ierīces ir iedalāmas:

  • Pudeļu skalošanas iekārtas 

Skalošanai var tikt izmantots ūdens (no pudelēm izmazgājot mehāniskos piemaisījumus) vai speciāli skalošanas šķidrumi, kad ir nepieciešams iznīcināt baktērijas un mikroorganismus. Ierīces var tikt komplektētas tā, lai būtu iespējams izskalot divās reizēs, proti, izmantojot divus skalošanas šķidrumus.

  • Pudeļu mazgāšanas iekārtas

Šīs mazgāšanas iekārtas ir paredzētas daudzkārtējās lietošanas tarai — gan pudeļu, gan kastu mazgāšanai. Mūsu piedāvātās iekārtas ir piemērotas dažāda ražīguma darbībai uzņēmumos ar dažādām ražošanas jaudām, tās ir viegli pielāgojamas darbībai ar dažādu veidu pudelēm, tās var tikt saliktas no atsevišķiem moduļiem, kurus var pievienot vai noņemt atkarībā no ražošanas apjomiem. Turklāt mēs varam integrēt mazgāšanas iekārtu jau strādājošā iepildīšanas līnijā un automatizēt ražošanu.

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 261 25367 vai e-pastu igors.v@pakmarkas.lv. Mūsu speciālisti sniegs jums visu nepieciešamo informāciju, atbildēs uz interesējošiem jautājumiem un palīdzēs pieņemt atbilstošu lēmumu.