Radiolex sadales skapji

Uzņēmums PakMarkas izplata specializētā ražotāja Radiolex elektriskās sadalnes, paneļus un korpusus zemsprieguma un vidsprieguma sadales iekārtām. Šie produkti ir radīti drošai un ērtai automatizācijas komponentu ietaisei, piemēram:


Konsultācijas nepieciešamības gadījumā aicinām sazināties ar mums, zvanot pa tālruni +371 264 71400, +371 294 20107 vai sūtot e-pasta ziņojumu uz romualds@pakmarkas.lv.

Radiolex piedāvā daudzus palīgrisinājumus, piemēram, korpusa apsildi vai gaisa kondicionēšanu, aizsardzību pret mitrumu, vairāku materiālu ražošanu un pretkorozijas pārklājumus visos līmeņos (no C1 līdz CX). Standarta produktu lietojuma klāsts ir ārkārtīgi plašs: pārtikai, lauksaimniecības, naftas, kuģniecības, būvniecības, kokapstrādes, notekūdeņu un atkritumu apstrādes nozares.

STANDARTA SĒRIJAS VADĪBAS SKAPJI (OZ, RSA, RSB, SZA, SZB, …)

Piemērots lietošanai gan iekštelpās, gan ārtelpās, iespējamās aizsardzības klases: no IP20 līdz IP66. Izgatavots no tērauda, nerūsējošā tērauda, cinkotas loksnes vai alumīnija. Lietojuma klāsts ir ārkārtīgi plašs, tādēļ šie skapji tiek izmantoti visur un visam, sākot no drošinātāju paneļa kāpņu telpā līdz IT tīklu sistēmu stacijām ārpus telpām.

SPRĀDZIENDROŠI SKAPJI (sērija RSA-ATEX un OZ-ATEX)

Izgatavots no nerūsējošā tērauda AISI304 vai AISI316L skābai videi. Šīm sērijām ir augsta aizsardzības klase IP66 un tās ir piemērotas dažādiem vides temperatūras apstākļiem (no -30 °C līdz +80 °C). Uzstādāms uz sienas. ATEX marķējums: II 2G Ex eb II Gb vai II 2D Ex tb IIIC Db.

HIGIĒNISKAI VIDEI PIELĀGOTI SKAPJI (sērija OZ-HD, RSA-HD, RSA-HDD)

Šie korpusi ir izstrādāti, lai nodrošinātu maksimālu drošību un tīrību pārtikas industrijā, kā arī atbilst visām Eiropas prasībām un EHEDG vadlīnijām. Izturības klase IP69K. Apkārtējās vides temperatūra no -40 °C līdz +80 °C, iespējams pasūtīt korpusus, kas piemēroti darbībai vēl plašākā temperatūras diapazonā no -50 °C līdz +120 °C.

ĪPAŠAM MĒRĶIM PAREDZĒTI VADĪBAS SKAPJI UN PANEĻI

Viena no vislabāk attīstītajām Radiolex jomām ir īpašam mērķim paredzētie sadales skapji un paneļi. Šie paneļi ir veidoti tieši saskaņā ar klientu darba uzdevumiem. Iespējas ir praktiski nebeidzamas. Pastāv iespēja izvēlēties ne tikai izmērus, materiālus, pulvera pārklājuma RAL krāsu, bet pat tādas detaļas kā specifiskus kabeļu blīvējumus, precīzus ūdens strūklas grieztos dobumus, marķējumus utt.

Vairāk noderīgas informācijas par Radiolex sadales skapjiem, vadības skapjiem un paneļiem atradīsit katalogā:

Radiolex produktu katalogs (angliski)

Citi saistīti produkti: automatizācijas komponenti.

Sīkākai informācijai par sadales skapjiem zvaniet pa tālruni +371 264 71400, +371 294 20107 vai sūtiet e-pasta ziņojumu uz romualds@pakmarkas.lv. Mūsu speciālisti sniegs jums visu nepieciešamo informāciju, atbildēs uz visiem jautājumiem un palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu.