Zemsprieguma tīkla sadales komponenti

Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar Siemens un piedāvājam tīkla sadalei plašu sortimentu zemsprieguma pilnībā modulārus SIRIUS un SENTRON komponentus.

Ķēdes pārtraucēji elektriskajām aizsargsistēmām ēkās, kā arī rūpnieciskie ķēdes pārtraucēji ar labākām īpašībām.
Jutīguma raksturojuma klase – no A līdz F2, pieslēguma strāvas stiprums – līdz 25 kA.
Mūsu produktu sortimentā ir pieejams pilns papildu kontaktu sortiments un pat attālinātās vadības risinājumi.
Mēs varam pasūtīt arī īpašiem nolūkiem paredzētus ķēdes pārtraucējus: noplūdes strāvas relejus, AFDD (lokveida saslēgšanas noteikšanas ierīces), fāzes secības relejus, taimerus ar pārsprieguma funkcijām, pārsprieguma novadītājus utt.

MCCB ( „Ķēdes pārtraucēji lietajā korpusā”) ir ierīces, kas paredzētas motoru (reference) vai strāvas līniju aizsardzībai. Šiem ķēdes pārtraucējiem ir daudz aizsardzības iespēju; atbilstoši jūsu vajadzībām mēs varam piedāvāt ķēdes pārtraucējus, kas atbilst dažādām aizsardzības versijām: I, LI, LIG, LRI, LSI, LSIG utt.

Turklāt ir iespējams izmantot visus MCCB sērijas ķēdes pārtraucējus ar augstāka līmeņa vadības sistēmām (PLC vai PC (saite uz PLC)). MCCB sērijā ir iekļauti arī ķēdes pārtraucēji ar LCD displeju.

Darba strāvas stiprums – 1600 A, īsslēguma reakcija līdz 200 kA.

Gaisa ķēdes pārtraucēji ir izstrādāti uzdevumiem, kas saistīti ar ārkārtīgi lielu strāvas stiprumu: darba strāvas stiprums līdz 6300 A, īsslēguma reakcija – līdz 150 kA.

Tīkla analizētāji ir izstrādāti, lai uzraudzītu tīkla statusu un citus parametrus, piemēram, strāvas stiprumu, spriegumu un reaktīvo-aktīvo jaudu. Šos datus var saglabāt datubāzēs un izmantot kā darba datus augstāka līmeņa vadības sistēmās (SCADA).

SENTRON sadalnes ir izstrādātas, lai atbilstu visām tehniskajām vajadzībām. Mēs piedāvājam dažādas Siemens sadalnes: ar rokturiem priekšā vai sānos, pat ar motoru piedziņām tālvadībai.

Drošinātāju bloki ātrdarbīgiem keramiskajiem drošinātājiem. Tos var izmantot atsevišķām fāzēm individuāli vai arī sagrupējot visas fāzes kopā. Mēs arī piedāvājam drošinātājus šīm iekārtām, kas ir piemēroti, ja nominālais strāvas stiprums sasniedz 1250 A.

⌂ Mums noliktavā vienmēr ir plaša sadalņu un ķēdes pārtraucēju izvēle.

⌂ Tāpat mēs piedāvājam automatizācijas inženieru pakalpojumus, piemēram, lai izvēlētos automatizācijas komponentus atbilstoši tehniskajam uzdevumam, uzstādīšanai, regulēšanai un konfigurācijai.

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 264 71400, +371 294 20107 vai e-pastu romualds@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.