Rūpnieciskie krāsošanas roboti

K-sērijas krāsošanas roboti apvieno sevī augstu darbības efektivitāti ar vieglu sistēmu integrāciju. Kawasaki piedāvā piecus modeļus, kas ir piemēroti jebkurai robotizētai krāsošanas programmai, sākot no viena robota šūnas līdz integrētām vairāku robotu sistēmām.

Dobas asis
Iekšējās šļūtenes var izvadīt pa K-sērijas robotu roku iekšpusi, tādējādi tiek atrisināta problēma, kas rodas no pārmērīgas šļūteņu apsmidzināšanas ar krāsu, samazinot krāsoto virsmu piesārņošanas risku.

Vienkārša integrācija
Kawasaki piedāvā vadības ierīci, kas atvieglo sistēmu attīstību un savienošanu ar perifērijas ierīcēm, piemēram, robotu transportieri, pacelšanas ierīci, rotācijas ierīci u. c. Vadības ierīce ir lietotājdraudzīga grafiskā saskarne, ar kuru lietotājs var centralizēti vadīt robotu sistēmas komponentus.

Programmēšanas elastība
K-sērijas robotus var programmēt divos veidos: izmantojot vadības ierīci vai datoru, kā arī, izmantojot vienu no divām programmēšanas metodēm – Block Step vai AS valodu. Izmantojot Block Step programmēšanas metodi, programmatūrai nav nepieciešama laikietilpīga apmācība, jo var izmantot automātisko procesa veidošanas programmatūru. Jaudīgā AS valoda nodrošina maksimālu elastību un ļauj lietotājam izstrādāt labāku loģiku, manipulēt noteiktas programmas daļas, integrēt perifērijas komponentus un kontrolēt procesus.

Vairāk: KAWASAKI_K-SĒRIJA

Sazinieties ar mums pa tālruni mob.+371 261 25367  vai e-pastu igors.v@pakmarkas.lv, un mēs sniegsim jums vairāk informācijas par šiem produktiem.